کد خبر: 1045190 A

مربی پیکان در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، حسین پاشایی مربی پیکان در کنفرانس خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان حاضر شد و در مورد این دیدار گفت: پیکان یکی از تیم‌های باکیفیت مسابقات لیگ برتر است. در مقابل صنعت نفت آبادان نیز تیم خوبی است و نتایج خوبی در نیم فصل اول گرفته است. این تیم بازیکنان با کیفیت و سرشناسی را در اختیار دارد. ما نیز تیم جوان و خوبی را در اختیار داریم و در این بازی برای کسب سه امتیاز وارد میدان خواهیم شد.

وی افزود: با توجه به بودجه و سرمایه ای که داریم و با نگاه به فصول گذشته حداقل نتیجه قابل قبولی را گرفتیم. اما این  جایگاه ما در جدول رده بندی از سوی کادر فنی و آقای تارتار راضی کننده نیست. در نیم فصل دوم در نقاطی که ضعف داشتیم باید تقویت شویم تا بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

حسین پاشایی در خصوص فعالیت این تیم در نقل و انتقالات گفت: در فصل نقل و انتقالات یک جنگ نابرابر بین تیم‌های که بودجه خوبی دارند و تیمی مثل پیکان که از بودجه کمی برخودار است ایجاد شده است. ما پیش بینی میکردیم در فصل نقل و انتقالات نتوانیم بازیکنان ستاره و درجه یکی را به خدمت بگیریم. به همین دلیل یک ناگه ویژه ای به تیم های لیگ یکی داشتیم و چند ما آنها را زیر نظر داشته‌ایم. اما زمانی که این بازیکنان برای عقد قرارداد به باشگاه ما آمدند مدیر برنامه‌های آنها یک مقدار کارشکنی کردند و بازیکنی که صبح صبحانه را در باشگاه پیکان خورده شب، شام خود را در باشگاه متممولی می‌خورد و با آنها قرارداد امضا می‌کند.

او همینطور اضافه کرد: این از مسائل حرفه‌ای و اخلاقی به دور است. از همینجا خدمت آقای غلام پیروانی درود میفرستم ایشان یک زمان می‌گفتند ما با تفنگ بادی به جنگ خمپاره انداز میرویم. ابتدا فکر میکردیم مزاح میکنند اما حالا شاهد هستیم حق با ایشان بوده است. ما نمی‌توانیم بازیکنانی که حتی در لیگ برتر ذخیره هستند را بخریم و باید به سراغ بازیکن سازی برویم یا صبر کنیم بازیکنانی را به خدمت بگیریم که در انتهای فصل و انتقالات باقی ماندند و هیچ باشگاهی آنها را نمی‌خواهد ما آنها را جذب کنیم. برخی بازیکنان نیز نتوانستند راضیت کادرفنی را جلب کنند و قطعا برنامه‌ای در تفکرات آقای تاتار ندارند و از جمع ما جدا خواهند شد.

مربی پیکان در مورد محرومان یا مصدومان این تیم در بازی با صنعت نفت آبادان بیان کرد: محمد ابراهیمی متاسفانه دچار پارگی مینیسک شده است و جراحی کرده است از همین رو ما وی را در اختیار نداریم اما خدا را شکر محرومی نداریم.

پاشایی در خصوص بازی این تیم در جام حذفی برابر استقلال گفت: مهم‌ترین هدف پیکان نتیجه گیری آبرومندانه در مسابقات لیگ برتر است و تمامی هم و غم ما مسابقات لیگ برتر است. هر چند ما یک گوشه چشمی به جامی حذفی داریم و استقلال نیز تیم بزرگ و قابل احترامی است. ما نیز برای این دیدار آماده می‌شویم ام تا قبل از بازی با استقلال دو بازی مهم در لیگ برتر داریم.

او در پایان در مورد اینکه پیکان در لیگ برتر می‌ماند و آیا در منطقه امن جدول وجود دارد گفت: ما همین حالا در منطقه امن جدول قرار داریم. پیکان نسبت هب فصل گذشته 6 بازیکن کلیدی خود را از دست داده و نتیجه ای بهتری نسبت به پارسال گرفته و فصل پیش در روزهای آخر در لیگ برتر ماند. امیدواریم با تقویت تیم بتوانیم نتایج بهتری نسبت به نیم فصل اول بگیریم

پیکان حسین پاشایی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان و پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر