کد خبر: 1045121 A

خودم را مکلف می‌دانم برای توسعه استان‌ها قوی‌تر از قبل فعالیت داشته باشیم

ریاست جدید فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی این فدراسیون صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهاب الدین عزیزی خادم، ریاست جدید فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قرار نبود که صحبت کنیم از آقای بهاروند خواهش کردیم که یک وقتی به ما بدهند. وظیفه خودم دانستم به نوبه خودم با افتخار از همه عزیزان تشکر کنم و خودم را خادم فوتبال بدانم، با افتخار با یک تیم مدیریتی جدید و تعاملات سازنده با تمام ارکان نظام از سیانت فوتبال دفاع کنیم. فصلی نو و نگاهی نو با تیم جدید و همکاری شما و عزیزان داشته باشیم. شما که چکیده فوتبال کشور هستید نشان دادید که تصمیم ساز هستید و نگاه غیر دستوری و حرفه ای دارید.

او ادامه داد: من دغدغه شما را درک می‌کنم و خودم را مکلف می‌دانم که برای توسعه استان‌ها قوی‌تر از قبل فعالیت داشته باشیم. در لیگ‌های مختلف، رده بانوان و تیم‌های ملی همه در کنار هم یک نگاه جدید را تجربه کنیم. به نوبه خودم از همه عزیزان، اعضای هیات رئیسه فوتبال، آقایان بهاروند و نبی و همینطور آقای علینژاد با توجه به تلاش‌های طی یک سال گذشته تشکر می‌کنم.

عزیزی خادم در پایان همینطور گفت: خودم را موظف می‌دانم و خدارا بی نهایت شاکرم چه رای میگرفتم و چه رای نمی‌گرفتم. صندلی که خداوند به انسان داده، ارجح است و شما قطعا جلوتر از من هستید. از یکایک آقایان و خانم‌ها و تمام دست اندرکاران را تشکر می‌کنم که ما امروز نماد دموکراسی و انتخابات آگاهانه هستیم و اگر عمری بود صادقانه و خالصانه و متواضعانه در کنار تمام عزیزان فعالیت کنیم.

فدراسیون فوتبال انتخابات فدراسیون فوتبال شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر