کد خبر: 1045064 A

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال پس از حذف در دور نخست صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، علی کریمی، نامزد ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال که در دو نخست با کسب تنها 9 رأی از دور رقابت کنار رفت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به هرحال اتفاقی که می‌خواستیم رخ بدهد نشد و من برای آقای عزیزی خادم و کیومرث هاشمی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرکدام از این دو نفر که روی کار می‌آید به فکر خدمت به فوتبال باشد.

وی افزود: من از اول می‌دانستم نتیجه این انتخابات چیست و فقط برای این وارد شدم که فردای روز نگویند چرا حالا که قوانین اجازه داد شما فوتبالی ها وارد نشدید و قصدم این بود که این بهانه را از آنها بگیرم وگرنه مشخص بود چه اتفاقی رخ خواهد داد.

کریمی در ادامه گفت: این را به همه ایران و جهان عنوان می‌کنم که برایم جای خوشحالی دارد در این انتخابات 9 نفر سعی داشتند تغییرات اساسی در فوتبال ایران اتفاق بیافتد و در همین حد هم جای خوشحالی دارد. در مورد عزیزانی که نفرات دیگر را انتخاب کردند امیدوارم پیش وجدان خودشان آسوده باشند. اینکه انتخابات سالم بود یا نه را نمی‌دانم و از کسانی که مسئول برگزاری هستند باید بپرسید.

وی در صحبت‌هایی طعنه آمیز در پایان عنوان کرد: روز مهندس را با تاخیر تبریک می‌گویم و امیدوارم مهندسینی که زحمات زیادی می‌کشند موفق باشند.

علی کریمی فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر