کد خبر: 1044871 A

مدیر آکادمی باشگاه استقلال تهران درباره عکسی که روز گذشته از تیم امید این تیم منتشر شده بود، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ناصر فریاد شیران درباره عکس منتشر شده از تیم امیدهای استقلال اظهار داشت: من فعالیت آکادمی باشگاه استقلال را به یک قطار تشبیه می‌کنم که وقتی ایستاده بود کسی به آن کار نداشت اما همینکه راه افتاد و فعالیت دارد به آن سنگ پرتاب می‌‎کنند. حواشی که به آکادمی باشگاه وارد می‌شود به مانند همان سنگ‌هاست که به نظر می‌رسد افرادی که در این باشگاه منافع‌شان قطع شده است چنین کاری می‌کنند.

او ادامه داد: قبل از حضورم نزدیک به 20 نفر از بازیکنان عزیز ما که اهل تهران نیستند و از استان‌های دیگر در این تیم بازی می‌کنند در محلی به نام ورزشگاه شهید معتمدی در هرندی اسکان داشتند که تمامی تجهیزات را داراست. مدیر قبلی آکادمی آنجا را هماهنگ کرده بودند و بچه‌ها آنجا حضور داشتند، بعد از اینکه من هم آمدم باز هم آنجا حضور داشتند. محل تمرینات‌مان هم که در ورزشگاه امام رضا(ع) است. ما تا به همین الان فکر کنم نزدیک به 250 میلیون تومان برای اسکان و تغذیه بچه‌ها هزینه کردیم.

فریاد شیران در ادامه توضیحات خود اضافه کرد: به ما اعلام کردند که تصمیم به بنا کردن کلینیک در ورزشگاه معتمدی را دارند که از آن روز اقدام کردیم و سرپرست تیم ما و بهره بردار مجموعه ورزشی اتکا که شش تیم تهرانی بازیکنان‌شان در آن مجموعه اسکان دارند هماهنگ شدیم و یک محل خوب پشت فروشگاه اتکا برای محل اسکان جدید بچه‌ها در نظر گرفتیم. آنجا را اجاره کردیم و وسایل مورد نیاز را انتقال دادیم، هنوز بچه‌های ما در ورزشگاه معتمدی اسکان دارند و پس از اینکه شرایط محل جدید برقرار شود، نقل مکان خواهند کرد.

او در پایان گفت: با شرایطی که توضیح دادم بچه‌های ما مشکلی ندارند و نمی‌دانم که این حواشی و اخبار کذب را چرا مطرح می‌کنند. ما در نظر داریم که تغذیه بچه‌های عزیز که دست ما امانت هستند را هم حتی در ورزشگاه امام رضا تهیه کنیم و در محل اسکان جدید به دست‌شان برسانیم. اگر عامل انتشار این عکس در داخل باشگاه باشد مطمئنا با او برخورد می‌کنیم و اخراج خواهد شد. اگر از خارج تیم هم باشد مشخص است از سوی افرادی است که در این باشگاه به دنبال منافعی هستند.

استقلال تهران ناصر فریاد شیران آکادمی باشگاه استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر