کد خبر: 1044160 A

استاندار خراسان رضوی با حضور در تمرین امروز تیم شهرخودرو با کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار کرد و گفت با دستوراتی که داده ایم مشکلات این تیم حل خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دکتر معتمدیان امروز به همراه فتاحی مدیر کل ورزش و حوانان استان با حضور در تمرین تیم شهرخودرو با مدیران ،اعضا کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و گفتگ‌و کرد.

استاندار خراسان رضوی در این دیدار اظهار کرد: طی چند روز اخیر از همکارانم در استانداری و اداره کل ورزش و جوانان خواسته بودم تا ضمن رصد اتفاقات باشگاه وضعیت این تیم را برای من توضیح بدهند. به هر حال اعتقاد داریم که این تیم متعلق به مردم خراسان است و جوانان علاقه مندان به فوتبال نیز دغدغه هایی را در این موضوع داشتند که وظیفه دانستم شخصا به تمرین بیایم و با شما صحبت کنم.

دکتر معمتدمیان افزود: با وجود اتفاقاتی که برای این تیم رخ داده است اما تا به اینجای کار نتایج خوبی گرفتید و فاصله امتیازی شما نشان می دهد با تیم های بالای جدول فاصله زیادی ندارید. به هر شکل این تیم نماینده کشورمان در آسیا بوده است و یک افتخار بزرگ به وجود آورده است و حالا نباید پشت این تیم را خالی کرد. باید از همه شما بازیکنان و کادر فنی تیم و مهدی رحمتی تشکر کنیم که با همه مشکلات تا اینجای کار با قدرت در تیم ایستاده اید و تلاش می کنید تا نتیجه بگیرید.

وی ادامه داد: من دستور داده ام تا مشکلات تیم حل شود و حمایت های حداکثری داشته باشیم و کمک هایی را کنیم تا در ادامه لیگ با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر شوید. آقای فتاحی نماینده ویژه من در حل مشکلات هستند و انشالله در ادامه راه احازه نخواهیم داد تا مشکلی به وجود آید.

استاندار خراسان رضوی همچنین با اشاره به طلب های این باشگاه از تیم پرسپولیس گفت: با وزارت ورزش و جوانان وهیات مدیره باشگاه پرسپولیس تماس هایی داشته ایم تا این‌طلب وصول شود و به حساب باشگاه واریز شود. در خصوص وضعیت مالکیت تیم نیز کمیته ای را تشکیل داده ایم تا در این خصوص بررسی های لازم انجام شود.

در ادامه این دیدار فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز گفت: تشکر می کنم از استاندار محترم که با وجود مشغله های فراوان امروز در تمرین تیم حضور پیدا کردند. خوشبختانه تمامی مدیران استانی و شهری تلاش می کنند تا مشکلات شهرخودرو پایان پیدا کند.

وی ادامه داد: شب گذشته نیز با حمیداوی مالک باشگاه به صورت تلفنی صحبت کردم و ایشان نیز قول دادند تا روز شنبه نامه وکالت انتقال مالکیت باشگاه را ارایه دهند تا کارها با سرعت بیشتری شکل بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: باید از آقای وطن خواه تشکر کنم که‌پای کار آمدند علاوه بر این باید بگویم که رحمتی به عنوان سرمربی تیم همه کار برای اینکه تیم در بحران نرود انجام داده است و علاوه بر مسایل فنی در مسایل مدیریتی نیز به ما کمک شایانی می کند. 

 

وی ادامه داد: با کمک هایی که در روزهای آینده انجام خواهد شد انشالله در جهت تقویت تیم در نیم فصل دوم قدم برمیداریم. از هواداران و علاقه مندان به فوتبال نیز درخواست می کنم با صبر بیشتری در کنار تیم باشند.

 

در ادامه نیز امین قاسمی نژاد به عنوان نماینده بازیکنان شهرخودرو در صحبت هایی کوتاه اظهار کرد: از اینکه استاندار خراسان رضوی در تمرین حضور پیدا کرده است بسیار خوشحالیم. این موضوع انگیزه ما بازیکنان را برای ادامه مسابقات بیشتر می کند. به هر حال تیم ما با مشکلاتی روبرو می باشد که قطعا در جریان آن هستید اما مطمئن باشید ما در تیم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا بتوانیم در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیریم.

 

سرمربی تیم شهرخودرو خراسان نیز در این دیدار گفت: دغدغه همه علاقه مندان به فوتبال حل مشکلات این تیم است. اینکه شما به عنوان استاندار خراسان رضوی در اینجا حضور پیدا کردید واقعا همه ما را شگفت زده کرده است چرا که متوجه شدیم برای نفر اول استان این تیم مهم است و باید از شما قدردانی نماییم.

 

 

 

استاندار خراسان رضوی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر