کد خبر: 1043734 A

غلامحسین پیروانی در گفتگو با ایلنا:

پیشکسوت و مربی سابق فوتبال ایران در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال توضیح داد.

غلامحسین پیروانی در گفتگویی با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال و آینده این فدراسیون با حضور نامزدهای انتخاب شده گفت: کسانی که انتخاب شدند مدیرهای خوبی بودند. آقای آجرلو مدیر عامل پاس و تراکتور بوده است و نشان دادند که مهارت لازم را برای مدیریت دارند. از طرفی سوابق آقای کیومرث هاشمی مشخص است و نیاز  به گفتن ندارد. علی کریمی هم نیاز به تعریف و تمجید کسی ندارد او در بین مردم و اهالی فوتبال فردی محبوب است. امیدوار هستم که هریک از این عزیزان انتخاب شدند بتواند در این برهه حساس به خوبی شرایط را مدیریت کنند.

وی در خصوص مشکلات مالی فدراسیون و مخصوصا پرونده ویلموتس بیان کرد: هر کسی رئیس فدراسیون بشود کار سختی خواهد داشت و من بعید می‌دانم بشود به همین راحتی از پس این پرونده برآمد و باید دولت مردان به میدان بیایند تا از شر این قرارداد منحوس راحت شویم. چرا که این مبلغ با توجه به وضع اقتصادی کشور پول کمی نیست و قطعا در آینده برای ما مشکل ساز خواهد شد و قطعا این موضوع مهم‌ترین ماموریت و چالش فدراسیون جدید خواهد بود. 

پیروانی در خصوص حضور فوتبالی ها علی الخصوص علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا در این دوره  گفت: آقای کریمی و مهدوی کیا هم افراد شناخته شده‌ای هستند و هم مقبولیت دارند و بسیار محجوب هستند. انشالله هرچه که صلاح است برای آنها اتفاق بیافتد. اما به طور حتم ایشان کار سختی را در پیش دارند و به این سادگی که فکر می‌کنیم نیست و به نظرم این فوتبال برای ما اهالی فوتبال جز دردسر چیزی ندارد.

وی در خصوص اینکه برخی می‌گویند علی کریمی چون سابقه مدیریت ندارد نمی‌تواند در پست ریاست فدراسیون فوتبال کارآمد باشد، اذعان داشت: علی کریمی با تجربه است و از جنس فوتبال است. بعضی ها جوری حرف می‌زنند که انگار او بی سواد است و نمی‌داند  که  باید افرادی را در کنار خود بیاورد که مدیر باشند.

علی کریمی غلامحسین پیروانی انتخابات فدراسیون فوتبال فدارسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر