کد خبر: 1042527 A

وزیر ورزش و جوانان گفت: حیف است که ما با این سابقه فرهنگی و تاریخی از کسب مدال در تیراندازی با کمان بی‌بهره باشیم.

به گزارش ایلنا،خوابگاه تیراندازی با کمان امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

وی در این افتتاحیه اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم قولی که دادیم عملی شد و خوابگاهی که بر اساس صحبت‌های رئیس فدراسیون و ورزشکاران از ملزومات اساسی بود به بهره‌برداری رسید.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من به این رشته و تیراندازی امید دارم چرا که ریشه این ورزش در هویت فرهنگی و ملی ماست. حیف است از مدال‌های جهانی و المپیک در این ورزش با سابقه دیرینه فرهنگی و تاریخی که چند هزار سال قبل داشتیم از کسب مدال بی‌بهره باشیم.

سلطانی‌فر در خصوص کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی با کمان خاطرنشان کرد: برای ورزشکارانی که سهمیه گرفتند و همین طور کمانداران که برای کسب سهمیه در مسابقات پاریس شرکت می‌کنند آرزوی موفقیت دارم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص اینکه کسب نتیجه در المپیک دور از ذهن نیست، عنوان کرد: خدا را چه دیدید شاید دعای خیر مردم و با انگیزه شما بتوانیم یک کار تاریخی در المپیک انجام دهیم. این موضوع دور از ذهن نیست اگر آن روز روز ورزشکار باشد نتیجه کسب می‌شود. تلاش ما هم این است که امکانات مناسبی فراهم کنیم.

سلطانی فر ادامه داد: ما مشکل تحریم داریم و امیدوارم هرچه سریعتر این موضوع برطرف شود تا بتوانیم تجهیزات مناسبی تهیه کنیم و با انگیزه‌هایی که شما ورزشکاران دارید افتخارآفرینی‌ها صورت بگیرد.

 

فدراسیون تیراندازی با کمان وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر