کد خبر: 1042514 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادعای مهندسی در انتخابات را رد کرد.

به گزارش ایلنا، نصرالله پریچهره درباره انتخابات هیئت فوتبال استان تهران و اعتراضات به احتمال مهندسی شدن آن اظهار داشت: فوتبال خود به خود حاشیه دارد و نمی‌شود باز هم حاشیه درست کرد. افراد مستندات خود را منتشر کنند. ما باید از همزبانی به همدلی برسیم و تا زمانی که همدلی ایجاد نشود، فوتبال باز هم مشکل خواهد داشت. خیلی صحبت کردیم و نامزدهای انتخابات حرف‌های قشنگی زدند. آنها برنامه‌های خوبی دادند و آرامش حاکم بود. تلاش کردیم براساس آیین‌نامه و اساسنامه پیش برویم و خدشه‌ای به آن وارد نشده است.

وی با بیان اینکه پس از بسته شدن لیست نامزدها گفته شد انتخابات مهندسی شده است، تصریح کرد: ما گفتیم خودمان ورزشی هستیم و اگر انتخابات مهندسی است، نباید در حد حرف باشد. باید در این باره مستندسازی شود. برای اولین بار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کارگروهی با افراد حوزه نظارتی، بازرسی، حراست، معاونت ورزشی و حقوقی خودمان که به اساسنامه اشراف داشته‌اند، تشکیل دادم. می‌توانم بگویم خودم کمترین وقت را گذاشتم و به کارگروه گفتم خودشان تصمیم بگیرند. دبیر مجمع هم حضور داشت و ایرادات در سه روز کاری برطرف شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این باره که انتخابات تحت تأثیر حضور برخی افراد در مجمع بود، گفت: دیگران چنین چیزی را مطرح می‌کنند و من این موضوع را قبول ندارم. نظر هر کسی محترم است و من به افراد احترام می‌گذارم. من مسئولیت داشتم و کار را با کمک فدراسیون فوتبال انجام دادیم. یک نفر گفت چرا انتخابات هیئت فوتبال قبل از انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود. من می‌گویم آیا در این یک سال و نیم خسته نشدید؟ خودتان می‌گویید ضعیف شده‌ایم و می‌گویند (فوتبال تهران) تخریب شده است. ما باید مسائل را به جان بخریم و شاید ایراداتی باشد، اما تخلف نشده است.

پریچهره درباره برگزاری این انتخابات، یک هفته قبل از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بیان کرد: بحث این نیست و استعلام‌ها طول کشیده است. زمانی که استعلام‌ها آمد و لیست را بستیم، تاریخ انتخابات فدراسیون مشخص نبود و به فدراسیون فوتبال گفتیم از میان 2 یا 4 اسفند، یک تاریخ را برای برگزاری انتخابات هیئت فوتبال تهران انتخاب کند. آنها 4 اسفند را اعلام کردند و بعد گفته شد انتخابات فدراسیون فوتبال، 10 اسفند خواهد بود. انتخابات فدراسیون به ما ارتباطی ندارد و اجازه دهید مشکل خودمان را حل کنیم.

وی در مورد وضعیت فعلی فوتبال استان تهران خاطرنشان کرد: ایرادات زیادی داریم. با توجه به صحبت‌هایی که توسط نامزدها مطرح شد، فکر می‌کنم اگر از وجود این عزیزان استفاده شود، تحول خاصی در فوتبال تهران رخ می‌دهد.

اداره کل ورزش و جوانان مدیرکل ورزش و جوانان ریاست فدراسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر