کد خبر: 1042471 A

شیعی گفت: انتظار دارم با گرفتن مشورت از فوتبالیست‌ها و افراد صاحب نظر شرایط خوبی را در استان حاکم کنند.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی بعد از پایان انتخابات هیات فوتبال استان تهران در خصوص آن بیان کرد: انتظار می‌رفت مجمع خوبی داشته باشیم که همین اتفاق افتاد. از نقطه نظراتی که در رای دادن به کاندیداها وجود داشت، مشخص شد فضا رقابتی است. امیدوارم این کار باعث خیر برای فوتبال تهران و کشور شود.

وی افزود: شکوفایی فوتبال تهران به فوتبال کشور کمک زیادی می‌کند اما توصیه به دوستانی که مسئولیت گرفتند این است که باید واقعا برنامه‌ریزی جدیدی صورت بگیرد و به سمتی بروند که فوتبال خوبی را برنامه ریزی کنند چون انتظار هم همین است. انتظار دارم با گرفتن مشورت از فوتبالیست‌ها و افراد صاحب نظر شرایط خوبی را در استان حاکم کنند. نقاط ضعف و قوتی وجود دارد که باید پوشش دهند.

شیعی در مورد انتخابات فدراسیون و تاریخ برگزاری آن فوتبال گفت: فکر می‌کنم این صحبت‌ها را آقای طالقانی باید مطرح کند اما احساس می‌کنم اختلاف نظر به خاطر تفسیر اساسنامه بود که هیات‌ها داشتند. اختلاف نظری بین هیات تهران و فدراسیون به وجود آمد که با آمدن مدیرکل جدید حل شد. فکر می‌کنم این مسائل باید هر چه زودتر حل شود تا فوتبال ما آسیب نبیند که این اتفاق افتاد.

محمود شیعی هیات فوتبال استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر