کد خبر: 1042395 A

نیما نکیسا گفت: من از فوتبال هستم و برای فوتبال هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، نیما نکیسا پیش از برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران در بین اعضای مجمع گفت: به سبب آنکه وقت تنگ بود خالصانه به عرض می‌رسانم من به شخصه به شرافت آرای این مجمع کاملا ایمان دارم مطمئن هستم که اعضای محترم و ریاست کل اداره ورزش و جوانان استان تهران و هیات فوتبال استان تهران به بهترین نحو سعی کردند این مجمع را برگزار کنند.من به شخصه از تمامی اشخاصی که مقابل من هستند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: برنامه‌های من خدمت شما هست اما من فقط یک موضوع را مطرح می‌کنم من از فوتبال هستم و برای فوتبال هستم جنس من جنس آسیب و در بیمارستان بودن و درد کشیدن است و تقلا کردن برای موفقیت‌های بیشتر است. بعد از دوران فوتبالم سعی کردم که تحصیلات آ‌کادمیک را تا مقطع دکترا ادامه دهم در حال حاضر مدرس دانشگاه هستم. اگر مورد اقبال آرای مجمع قرار بگیرم یک قولی را به تمامی شما عزیزان خواهم داد. تک تک حوزه‌های ما دارای استعدادهای بسیار خوبی هستند در امر اجرا هستند. قطعا مشارکت صد در صدی خواهیم داشت.

نیما نکیسا تاکید کرد: من اهل مشورت هستم و هیچ وقت خودرای نیستم و احساس کردم جملات دیگران می‌تواند کارگشا باشد. تنها چیزی که ما علاوه بر این برنامه‌ها ما درباره آن صحبت کنیم کم کردن بار تنش مسابقات تهران و استرس آ‌ن است. هر بخشی سه آیتم دارد که به هر کدام از آنها توجهی نشود کار درست پیش نخواهد رفت. من سال‌ها برای رسیدن به این جایگاه تلاش کردم. همیشه سعی کردم در دیدار با اعضای مجمع آنچه که هستم را به آنها نشان دهم و آنها را آنقدر امین دانستم که از آنها نخواهم به من رای بدهند. همیشه احترام گذاشتم و معتقدم که هر چیزی که پیش می‌آید خیر است.

نیما نکیسا هیات فوتبال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر