کد خبر: 1041870 A

عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک درباره جدایی رسول خطیبی و پیوستن به تیم تراکتور تبریز صحبت کرد.

مجید آنجفی، عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک درباره جدایی رسول خطیبی و پیوستن به تراکتور تبریز اظهار داشت: رفتار باشگاه تراکتور در مذاکره با سرمربی تیم  در حالی که آقای خطیبی با باشگاه قراردارند غیر اخلاقی، غیرقانونی و قابل پیگرد قانونی است. اعضای هیئت مدیره از جمله اینجانب، عصر روز شنبه به محض اعلام آقای خطیبی مبنی بر درخواست جدایی، به شدت با جدایی نامبرده مخالفت نمودیم.

او ادامه داد: از تعصب و وابستگی جناب خطیبی به تیم تراکتور و مردم محترم تبریز واقف بودم و می‌دانستم که درصورت درخواست آن باشگاه، نگه داشتن ایشان مشکل خواهد بود اما به عنوان کسی که نزدیکترین رابطه و دوستی را با ایشان داشتم، انتظار نداشتم قبل از اعلام تصمیم خود به اعضای هیئت مدیره باشگاه با مدیران تراکتور مذاکره، توافق و عکس بگیرند!

آنجفی اضافه کرد: در این مورد و حین صحبت، از ایشان خواستم در کنار ملاحظه درخواست‌های هواداران و مدیران تراکتور، عواطف و احساسات مردم اراک را که به این تیم و نتایج آن دل بسته‌اند، سرمایه گذاری شرکت آلومینیوم و زحماتی که برای صعود تیم و کسب جایگاه فعلی نظر کشیده شده و همچنین وابستگی عاطفی بازیکنان و هواداران تیم به خود را در نظر  بگیرند.

او درخصوص زمان تصمیم گیری درباره جدایی خطیبی گفت: امروز جلسه اضطراری هیئت مدیره را خواهیم داشت و تصمیمات بطور رسمی اعلام خواهد شد بنابراین گمانه زنی‌های غیر رسمی افراد و رسانه ها مورد تایید هیئت مدیره و باشگاه نیست.

مجید آنجفی با اشاره به تلاش‌های باشگاه برای بسترسازی موفقیت تیم در لیگ برتر همچنین گفت: صعود تیم آلومینیوم به لیگ برتر آن هم پس از انتظاری ۱۸ ساله و پس از آن، کسب نتایج درخشان در نیم فصل اول لیگ برتر در سایه همدلی، تلاش شبانه روزی و بی حاشیه همه عوامل شرکت، باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و هواداران و حمایت و انرژی مثبت آحاد مردم اراک بدست آمد و انتظار می‌رود آقای خطیبی علیرغم تعلق خاطر به باشگاه تراکتور و مردم تبریز از تصمیم خود صرف نظر نمایند و تیم را برای حضوری قدرتمندانه در نیم فصل دوم آماده نمایند.

او درباره گزینه‌های سرمربیگری این تیم همچنین گفت: تصمیم فعلی هیئت مدیره، اصرار بر بازگشت آقای خطیبی، حفظ کلیه بازیکنان تیم و جذب بازیکنانی است که آقای خطیبی برای تقویت تیم اعلام کرده‌اند. برای اطمینان آقای خطیبی از حمایت همه جانبه باشگاه و به پیشنهاد خودشان، همچنین برنامه ریزی جامع برای فصل بعد، در جلسه قبل هیئت مدیره مصوب گردیم مدیرعامل باشگاه به فوریت نسبت به تمدید قرارداد سرمربی، کادرفنی و بازیکنان مورد نظر آقای خطیبی اقدام نمایند.

آلومینیوم اراک مجید آنجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر