کد خبر: 1041845 A

معاون ورزشی تراکتور در مورد انتخاب سرمربی جدید این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره انتخاب رسول خطیبی به‌عنوان سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: در مورد انتخاب سرمربی جدید باید بگویم که ما هم محدودیت زمان داشتیم و هم دستمان واقعا بسته بود چرا که فدراسیون فوتبال اجازه جذب مربی خارجی به ما نمی‌داد و مربیان ایرانی هم اکثرا تیم داشتند و از همین رو ما بعد از بررسی جنبه‌های مختلف رسول خطیبی را انتخاب کردیم و با او به توافق رسیدیم و قراردادی به مدت ۱.۵ فصل امضا کردیم. رسول خطیبی از مربیان خوب فوتبال ایران است که هم در زمان بازی در سطح های مختلف و در تیم ملی بازی کرده و لژیونر بوده و هم در مربیگری کارنامه خوبی داشته و جزو مفاخر آذربایجان به حساب می‌آید و انگیزه های زیادی برای حضور در تراکتور دارد. از مسئولان استان مرکزی و هیات مدیره محترم باشگاه آلومینیوم تشکر می‌کنم که با ما همکاری کردند و کمک کردند این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی این تیم تصریح کرد: این موضوع به خاطر پرونده رشید مظاهری است اما مشکل خاصی نیست و مبلغ حکم زیر 500 میلیون تومان است که اگر پرداخت شود پنجره نقل‌و‌انتقالاتی ما باز خواهد شد. مطمئنم هیچ مشکلی بابت پنجره نقل‌و‌انتقالاتی نخواهیم داشت.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در خصوص جذب بازیکنان جدید نیز توضیح داد: بازیکنانی که پیش از این عنوان شد در فهرست مازاد هستند باید سرمربی در مورد آنها تصمیم بگیرد و ما منتظریم سرمربی جدید به تیم بیاید و لیست خودش را ارائه دهد و بر آن اساس با بازیکنی قطع همکاری می‌کنیم یا بازیکن جدید جذب خواهیم کرد. مطمئناً تیم‌مان هم برای نیم‌فصل دوم و هم برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت خواهد شد تا نماینده خوبی برای ایران و تبریز باشد.

رحیمی در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید و اینکه گفته می‌شود چند بازیکن قرارداد خود با تراکتور را فسخ خواهند کرد، گفت: اصلاً به هیچ‌وجه این موضوع صحت ندارد و هیچ بازیکنی نمی‌تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند. ان‌شاءالله تمام کارها هم با آمدن سرمربی جدید پیش خواهد رفت و اگر بازیکنی در لیست خطیبی باشد جذب خواهد شد.

وی در مورد وضعیت جذب پیمان بابایی هم توضیح داد: ما پیشنهادی به پیمان بابایی دادیم که او قبول نکرد و به همین دلیل جذب این بازیکن از ماشین سازی منتفی شد ولی اگر او در فهرست رسول خطیبی باشد بازهم باب مذاکرات را با این بازیکن باز خواهیم کرد و اگر شرایطش فراهم شود او را جذب می‌کنیم.

تراکتور علیرضا رحیمی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر