کد خبر: 1041681 A

مدیران اراکی در آستانه یک تصمیم بزرگ

با جدایی عجیب رسول خطیبی از آلومینیوم اراک اکنون مدیران این تیم به دنبال بررسی گزینه‌ها برای حضور روی نیمکت این تیم در نیم فصل دوم هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رسول خطیبی که فصل گذشته موفق شده بود آلومینیوم اراک را به سطح اول فوتبال ایران برساند، در ادامه بعد از کسب نتایج موفق با این تیم در نیم فصل اول موردتوجه تراکتور قرار گرفت تا به تیم محبوب خود بازگردد.

خطیبی که طی تمام سال‌های مربیگری خود رویای حضور روی نیمکت تراکتور را داشت، در نهایت به این خواسته خود در لیگ بیستم دست یافت و از نیم فصل دوم تی‌تی‌ها را هدایت خواهد کرد.

موضوع مهم اما برای مدیران آلومینیوم یک انتخاب مناسب برای ادامه فصل خواهد بود. در میدن گزینه‌هایی که طی ساعات اخیر و بعد از جدایی رسول خطیبی مطرح شده است، نام حمید عبداللهی نیز به چشم می‌خورد.

دستیار اول رسول خطیبی که بعد از هفته سوم و دوران رکود این تیم به کادرفنی خطیبی اضافه شد و نزدیکان به این تیم مدعی هستند که تاثیر زیادی از نظر فنی روی عملکرد آلومینیومی‌ها داشته است. با این حال باید دید با توجه به اینکه عملکرد فنی حمید عبداللهی مورد اعتماد رسول خطیبی نیز قرار گرفته، آیا سرمربی کنونی تراکتور مجوز جدایی او از کادرفنی‌اش را می‌دهد یا خیر. احتمال اینکه رسول خطیبی از عبداللهی به عنوان یکی از اعضای کادرفنی‌اش در تراکتور بهره ببرد و با تیمی کامل در تبریز حاضر شود نیز زیاد خواهد بود. با این حال شاید از سویی دیگر پیشنهاد سرمربیگری آلومینیوم به عبداللهی شرایط را تغییر دهد و این مربی جوان برای جاه‌طلبی و شروع چالش جدید در آلومینیوم به کار ادامه دهد.

عبداللهی در فصل گذشته نیز در تبریز و ماشین سازی حضور داشت و موفق شده بود در دورانی که هومن افاضلی به دلیل ابتلا به کرونا شرایط همراهی  تیم را نداشت، سبزپوشان را در مسیر دستیابی به امتیاز بقا رهبری کند و از این حیث تجربه مناسبی نیز در اختیار گرفته است و از سو دیگر با توجه به آشنایی کامل به فضای آلومینیوم و بازیکنان این تیم، شاید یک انتخاب سنجیده و مناسب برای اراکی‌ها تلقی شود.

انتهای پیام/
رسول خطیبی عبداللهی آلومینیوم اراک حمید عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر