کد خبر: 1041678 A

سرمربی موفق نفت آبادان با توجه به دو پیشنهادی که در اختیار دارد، شاید در اتفاقی عجیب این تیم را ترک کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نفت آبادان موفق شد با هدایت سیروس پورموسوی به نتایج موفقی در نیم فصل اول دست یابد و شور و هیجانی جالب توجهی بین هواداران پرشور این تیم شکل گرفته که حتی آنها را امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فصل آتی و تاریخ‌سازی نیز کرده است.

با این حال افزایش مشکلات مالی نفت آبادان و احتمال جدایی برخی ستاره‌های این تیم که مدیران تیم نیز در گفتگویی تلویزیونی آن را تایید کرده‌اند، باعث شده تا پیش بینی نیم فصل پرماجرا و سختی در انتظار این تیم شود.

طالب ریکانی، حسن بیت سعید، حامد فلاح زاده، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، رضا خالقی‌فر از جمله ستاره‌های نیم فصل اول این تیم بودند که اکنون با پیشنهاداتی مواجه شده‌اند. این در حالی بود که پورموسوی و هواداران نفت امیدوار بودند با توجه به شرایط تیم انتظار داشتند که با حمایت مالی مناسب در پنجره زمستانی تقویت شوند و بازیکنان موردنیاز تیم نیز جذب شوند.

اما در شرایطی که عیسی‌زاده، مدیر باشگاه نفت مدعی شده بود 

 در ازای دریافت مبلغ رضایتنامه بازیکنان، به دنبال ایجاد شرایط مالی مناسب برای ادامه فصل باشند، اکنون خبر عجیبی در آبادان پیچیده است. گفته می‌شود عملکرد سیروس پورموسوی در کنار مشکلات مالی و ریسک بزرگی که برای نیم فصل دوم وجود دارد، باعث شده او با دو پیشنهاد مواجه شود. 

پورموسوی که پیش از این با فولاد و استقلال خوزستان به موفقیت دست یافته بود، اکنون شرایط خوبی در نفت آبادان از نظر فنی دنبال می‌کند و تیمش را در اکثر هفته‌ها در جمع مدعیان و صدرنشینی دیده است. باید دید در این شرایط و با توجه به مشکلات مالی در نهایت پورموسوی هم از این تیم جدا خواهد شد و نیم فصل دوم را در تیم دیگری دنبال خواهد کرد یا خیر.

دو تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی از جمله مشتریان پورموسوی اعلام شده‌اند و باید این شایعه چقدر صحت دارد.

 

صنعت نفت آبادان نفت آبادان پورموسوی لیگ آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر