کد خبر: 1041579 A

خوشه طلایی ساوه در دیداری خانگی موفق شد آرمان گهر سیرجان را با شکستی پرگل، روانه خانه کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته پانزدهم این مسابقات، دو تیم خوشه طلایی ساوه و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، خوشه طلایی موفق شد با نتیجه ۳-۰ حریفش را شکست دهد.

دقایقی از شروع نیمه اول این بازی نگذشته بود که با اعلام خطای پنالتی توسط داور بازی، سجاد اژدر موفق شد گل اول این بازی را برای خوشه طلایی به ثمر برساند. در ادامه و درست چند دقیقه بعد از گل اول خوشه طلایی، بازهم سجاد اژدر برای زردپوستان گلزنی کرد تا بیاتلو با برتری ۲-۰ وارد رختکن شود.

نیمه دوم نیز همانند نیمه اول با برتری مطلق یاران بیاتلو همراه بود. این بار نوبت به حسین فاضلی رسید تا برای خوشه طلایی گلزنی کند. گل فاضلی سبب شد تا برد ۳-۰ خوشه طلایی مسجل شود و با جدایی از قعر جدول، به میانه‌های جدول برسند. آرمان گهر نیز با این شکست، به قعر جدول سقوط کرد.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد:

خوشه: محمد خزایی، علی مغنمیان، علیرضا محمودی، عباس یحیی بیگی، فرشید پاداش، حسین فاضلی، ابوطالب قنبری، رضا معمولی، سجاد اژدر، پوریا غلامی، حسن مرادی فر

سرمربی: وحید بیاتلو

آرمان گهر: رضا حیدری، بهمن کامل، ایمان رازانی، مرتضی حسین زاده، امین عباسی، حسن شوشتری، محسن ایران‌نژاد، امیر محمودآبادی، هادی چهارمیری، بلال میرزاعلی، مجید خواجویی

سرمربی: قاسم شهبا

 

خوشه طلایی ساوه آرمان گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر