کد خبر: 1041569 A

فجرسپاسی در خانه مقابل هوادار تهران کاری از پیش نبرد و با تساوی متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته پانزدهم این مسابقات، دو تیم فجرسپاسی شیراز و هوادار تهران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

در نیمه اول این بازی دو گل روئید. ابتدا بر روی حرکت زیبا و انفرادی دانیال کردستانی، وی پشت محوطه جریمه با شوتی زیبا، توانست گل اول بازی و فجرسپاسی را به ثمر برساند. چند دقیقه پس از به ثمر رسیدن این گل، هوادار گل تساوی را به ثمر رساند.

بر روی پاس زیبای محمد چهارمحالی، سجاد دانایی در محوطه جریمه موفق شد با شوتی زمینی، دروازه فجر را باز کند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند. تلاش دو تیم در نیمه دوم نیز ره به جایی نبرد و دو تیم با این تساوی، در بالای جدول ماندنی شدند و چشم به هفته‌های آینده دوختند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد:

فجر: حسین نائیجی، پویا پورعلی، محمد قنبری، رضا آقابابایی، امیرحسین صدقی، حمید نعمتی، دانیال کردستانی، سعید زارع، میلاد احمدی، پوریا زارع، فرزان دانا‌

سرمربی: علی اصغر کلانتری

هوادار: مسلم حق شناس، حمید کاظمی، محمدجواد محمدی، امیرمحمد پناهی، سجاد دانایی، مهدی عبدی، وحید امانی، طاهر جهانبخش، مجتبی محبوب مجاز، حسین صادقی، محمد چهارمحالی

سرمربی: رضا عنایتی

 

هوادار لیگ دسته اول فوتبال فجر سپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر