کد خبر: 1041097 A

پیشکسوتان سپاهان در دیدار دوستانه امروز به برتری رسیدند.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های فوتبال پیشکسوتان سپاهان و یاران رسانه تهران با پیروزی 3 بر 2 تیم پیشکسوتان سپاهان به پایان رسید. حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* تعدادی زیادی از پیشکسوتان فوتبال سپاهان در دهه‌های مختلف در قالب بازیکن و مربی در ورزشگاه نقش‌جهان حضور داشتند که باعث شد عکس یادگاری آنها یادآور خاطرات فوتبال‌دوستان اصفهانی در ادوار گوناگون باشد. عکسی که جای خالی مرحوم محمود یاوری و سایر پیشکسوتان فقید سپاهان در آن به چشم می‌آمد.

* به میدان رفتن دوباره محرم نویدکیا کاپیتان و اسطوره سال‌های گذشته سپاهان و سرمربی فعلی این تیم در این دیدار و آمادگی بالای او جالب توجه بود. نویدکیا یک پاس گل داد و گل سوم و پیروزی‌بخش تیمش را نیز از روی ضربه پنالتی به ثمر رساند. جعفر خلیلیان نیز با به ثمر رساندن 2 گل از جمله بازیکنان آماده این تیم بود.

* رحمان احمدی مربی دروازه‌بان‌های سپاهان که در چند فصل وظیفه سنگربانی سپاهان را بر عهده داشت، در این دیدار در دروازه تیم پیشکسوتان سپاهان قرار گرفته بود.

* محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان این دیدار را از روی سکوهای ورزشگاه نقش‌جهان دنبال می‌کرد.

* در ابتدای این دیدار بازوبند کاپیتانی تیم پیشکسوتان سپاهان بر بازوی مسعود تابش بود که در ادامه و با تعویض تابش، محرم نویدکیا کاپیتان تیم پیشکسوتان سپاهان شد.

* احمد صالحی داور پیشکسوت اصفهانی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

سپاهان محرم نویدکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر