کد خبر: 1040892 A

سنگربان ایرانی آنتورپ مصدوم و از بازی خارج شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در دور رفت مرحله گروهی لیگ اروپا یاران علیرضا بیرانوند در آنتورپ پذیرای رنجرز اسکاتلند بودند.

شاگردان استیون جرارد در حالی که بازی را یک بر صفر روی اشتباه علیرضا بیرانوند پیش بودند، ۲ بر یک از آنتورپ عقب افتادند و سپس بازی را به تساوی کشاندند. در ادامه آنتورپ دوباره پیش افتاد و بازی ۳ بر ۲ به سود آنتورپ شد. ولی گلاسکو رنجرز در دقایق پایانی ۲ گل زد تا ۴ بر ۳در بلژیک به پیروزی برسند تا قدم بزرگی را برای صعود بردارند.

اما در دقیقه ۷۵ این بازی علیرضا بیرانوند روی یک صحنه از ناحیه ران پای راست مصدوم شد و در نهایت در دقیقه ۷۷ تعویض شد و همین امر در ادامه به ضرر آنتورپ شد و درحالی که ۳ بر ۲ پیش بود از حریف اسکاتلندی خود شکست خورد.

بیرانوند که برای نخستین بار برابر تاتنهام  در دور گروهی لیگ اروپا درون دروازه آنتورپ ایستاد و عملکرد فوق العاده‌ای را به نمایش گذاشت بعد از مصدومیت بوتز سنگربان فرانسوی آنتورپ در درون قفس توری آنتورپ قرار گرفت در ۱۱ بازی ‌درون دروازه این تیم ایستاد و در ۴ بازی موفق به ثبت کلین شیت شد.

هنوز وضعیت بیرانوند مشخص نشده که می‌تواند برای این تیم بازی کند یا نه اما اگر چنانچه نتواند آنتورپ را همراهی کند این تیم حالا دو سنگربان مصدوم دارد.

حجم ویدئو: 4.63M | زمان ویدئو: 00:00:55
فوتبال اروپا لیگ اروپا لژیونر لژیونرها علیرضا بیرانوند آنتورپ بلژیک آنتورپ لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر