کد خبر: 1040546 A

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: شهرستان جم به مردم کل کشور حق دارد و حق مردمان این شهر، داشتن تیمی قدرتمند در لیگ برتر است.

علی فاتح مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص بازی با خوشه طلایی ساوه گفت: این بازی فشاری کمی روانی روی تیم ما بود زیرا چند هفته‌ای بود که نتوانسته بودیم بازی‌مان را ببریم و این بازی را هم چون در خانه داشتیم، خودمان را محکوم به برد می‌دانستیم. گل زود هنگامی زدیم که به آن خیلی احتیاج داشتیم. می‌دانستم که تیم خوشه طلایی تیم خوبی است و برای آنکه با امتیاز جم را ترک کند، حاضر بود هر کاری بکند. در ادامه آنها کمی فشار آوردند و چند موقعیت نیز خلق کردند که تبدیل به گل نشد.

وی درخصوص نتایج پرنوسان این فصل پارس جنوبی گفت: بحران عدم نتیجه‌گیری برای همه تیم‌ها و در همه سطح‌ها می‌باشد. در طول فصل پیش می‌آید که در مقطعی از فصل با این بحران رو به رو می‌شوند و مهم این است که برگردند. ما خوب فصل را آغاز کردیم اما بخاطر چندین دلیل، نتوانستیم نتایج خوبمان را ادامه دهیم. با این سه امتیاز خود را به کورس مدعیان برگشتیم و چندان از صدر دور نیستیم.

فاتح درخصوص مشکلات عدیده مالی این باشگاه خاطر نشان ساخت: از اول فصل به ما کلی وعده و وعید داده شده که امسال با پارسال فرق می‌کند و با قدرت در لیگ یک شرکت می‌کنیم تا برگردیم لیگ برتر اما از همان اول فصل مشخص بود که مشکل مالی داریم. خیلی‌ها وعده وعید دادند و عملی نکردند و الان طوری شده که هم مشکلات زیاد شده و هم اگر کسی بخواهد قولی دهد، بازیکنان و مجموعه تیم زیر قول آنها نمی‌روند! دلیل این موضوع را نمی‌دانیم و واقعا سئوال است برای همه ما که چرا باید این تیم، همچین مشکلاتی داشته باشد! جم به مردم کل کشور حق دارد و حق مردمان این شهر، داشتن تیمی قدرتمند در لیگ برتر است.

وی درخصوص کار کردن با محمد نصرتی گفت: آقای نصرتی در دوران بازی‌شان خاطرات خوبی برایمان ساختند و در عرصه مربیگری نیز جزو مربیان خوب نسل جدید است. ایشان خیلی جای پیشرفت دارند و قطعا در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت و در تیم‌های بزرگتری، ایشان را خواهیم دید.

مهاجم پارس جنوبی جم در خاتمه اظهار داشت: تیم ما تیمی یک دست و هماهنگی است. از لحاظ فنی تیم بسیار قدرتمندی هستیم و اگر حمایت کافی شود، دوباره به کورس صعود برمی‌گردد.

لیگ یک پارس جنوبی جم علی فاتح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر