کد خبر: 1040423 A

ورق انتخابات فدراسیون بر می‌گردد؟

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال پس از تایید نشدن صلاحیت و انصراف نواب قبلی خودش در حال رایزنی برای انتخاب دو نایب جایگزین است.

به گزارش ایلنا، شهاب الدین عزیزی خادم تنها کاندیدای حاضر در انتخابات فدراسیون فوتبال است که هر دو نایب رئیس خودش را از دست داده و در صورت انتخاب باید گزینه های تازه ای را برای این دو پست انتخاب کند.

گفته می شود سیروس علیپور و احمد مددب به عنوان گزینه های جدید عزیزی خادم به عنوان نایب رئیس اول و دوم معرفی خواهند شد و در این خصوص مذاکراتی انجام شده است.

گفته می شود این موضوع اخیرا در جلسه مشترک با یکی از مسئولان وزارت ورزش مطرح شده که احتمال نزدیک شدن عزیزی خادم به دولت را جدی‌تر می کند خصوصا وقتی نام گزینه هایی مثل علیپور و مددی به میان می آید که رابطه نزدیکی با مسئولین وزارت ورزش دارند.

برخی اخبار غیر رسمی در روزهای اخیر از پایان ائتلاف عزیزی خادم و بهاروند در انتخابات فدراسیون فوتبال حکایت داشت که با معرفی این دو گزینه به نظر می رسد دور از واقعیت نیست. بهاروند و عزیزی خادم قبل از اعلام نام نامزدهای نهایی با یکدیگر ائتلاف کرده بودند اما حذف بهاروند از انتخابات او را از فعالیت جدی به نفع عزیزی خادم دلسرد کرده و خالی بودن هر دو کرسی نایب رییسی به عزیزی خادم امکان ائتلاف جدید را می دهد. در صورت انتخاب مددی احتمال نزدیک شدن رای باشگاه استقلال به عزیزی خادم نیز قوت می گیرد خصوصا با توجه به اینکه وی سابقه همکاری با استقلال در زمان حضور در وزارت رفاه را نیز داشته است.

عزیزی خادم فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر