کد خبر: 1040184 A

پدیده جوان این روزهای سپاهان از تلاش و انگیزه برای کسب عنوان قهرمانی صحبت می‌کند.

یاسین سلمانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اعتماد کادرفنی سپاهان به او در دو دیدار اخیر اظهار داشت: ابتدا باید بگویم بابت نتایج خوب سپاهان خوشحالم و بعد از آن از آقای نویدکیا ممنونم که به من اعتماد کرد و فرصت بازی داد و از اینکه در بازی قبلی مقابل ذوب آهن موفق شدم برای تیم گلزنی کنم هم خیلی خوشحالم و بازی مقابل استقلال هم تجربه خوبی برایم بود و امیدوارم در ادامه راه هم سپاهان موفق باشد و هم من بتوانم برای تیم مفید و مثمر ثمر باشم و بتوانم رضایت کادرفنی را جلب کنم.

وی در مورد صدرنشینی سپاهان در جدول و شانس بالای قهرمانی نیم فصل گفت: اینکه به صدر جدول رسیدیم اتفاق خوبی است و باعث روحیه و انگیزه بالای ما و خوشحالی هواداران می‌شود و امیدوارم بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم. قهرمانی نیم فصل هم می‌تواند در نوع خودش جالب توجه باشد ولی هدف اصلی ما و آنچه مهم است قهرمانی در پایان فصل است که باعث می‌شود جام را بالای سر ببریم و امیدواریم این اتفاق بیافتد.

بازیکن جوان سپاهان در مورد وضعیت حال حاضر این تیم هم توضیح داد: خدا را شکر اوضاع خوبی داریم. تیم بدون حاشیه و در آرامشی که حاصل زحمات مدیریت و کادرفنی است جلو می‌رود و همین موضوع کمک زیادی به ما می‌کند تا بتوانیم بدون دغدغه فقط به مسائل فنی فکر کنیم و نقش موثری در موفقیت تیم دارد.

سلمانی در پایان با اشاره به هواداران سپاهان هم گفت: در پایان لازم است از هواداران عزیز تشکر کنم که همیشه از ما حمایت می‌کنند و به ما دلگری می‌دهند. جای خالی آنها را در ورزشگاه احساس می‌کنیم و امیدوارم شرایط جوری رقم بخورد که به زودی بتوانند به ورزشگاه بیایند و آنجا از ما حمایت کنند.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان یاسین سلمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر