کد خبر: 1040158 A

ابر ستاره بارسلونا در بازی مقابل پاری سن ژرمن شرایط دشواری را تجربه کرد و شاهد شکست 4 بر یک همبازیانش بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روزنامه OLE، لیونل پس از گل 2 بر یک پاری سن ژرمن، که فلورنزی ارسال کرد و کیلیان امباپه موفق به گلزنی شد، واکنش بسیار عصبانی نشان داد.

11

لیونل مسی، کاپیتان عصبانی، واکنشی داشت که ناتوانی او از کنترل وضعیت تیمش را نشان می‌داد. لاپولگا، که معمولاً مراقب نشان دادن حرکاتی است که همراهانش را برملا می‌کند، شکایت داشت، شکایتی که در آن او بازوهای خود را به طور گسترده ای حرکت داد و با عصبانیت زیاد جملاتی را زیر لب می‌گفت.

13

12

انگار که این کافی نبود، لئو حتی روی یک صحنه خطا هم با پارادس، هموطن آرژانتینی خود درگیری لفظی داشت. پس از یک خطا، مسی توپ را دور انداخت و سپس پاسخی از سوی بازیکن PSG به دست آمد. لئو نیز دوباره چیزی به او گفت. در کمتر از یک ماه آنها باید در تیم ملی دیدار کنند.

همه اینها، در دیداری که می‌توانست آخرین لئو در نیوکمپ در لیگ قهرمانان اروپا باشد، از آنجا که اگر او در بازی برگشت نتیجه را جبران نکند، بازگشت آرژانتینی به مسابقات در فصل آینده شاید با تیم دیگری باشد چرا که او 30 ژوئن قراردادش به پایان می‌رسد. علاوه بر این، در شرایط سخت حذف 8-2 برابر بایرن مونیخ، لئو قبلاً سعی در ترک بارسلونا داشت و باشگاه موفق شد او را برخلاف میلش حفظ کند.

بارسلونا لیونل مسی پاری سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر