کد خبر: 1040150 A

رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون از برگزاری سومین سمینار حقوق فوتبال فیفا خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احمدرضا براتی، داور دادگاه عالی ورزش (CAS) و رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال کشورمان از برگزاری سومین سمینار سالیانه حقوق فوتبال فیفا در تاریخ دوم و سوم فروردین 1400 خبر داد. براین اساس، سمینار مذکور به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و مشاهده آن از طریق سایت رسمی فیفا به نشانی www.fifa.com برای عموم علاقه‌مندان به حوزه حقوق ورزشی و حقوق فوتبال به صورت کاملا رایگان و البته به زبان انگلیسی امکان‌پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد: جانی اینفانتینو، رئیس فیفا، سخنرانی افتتاحیه این سمینار را انجام خواهد داد و سپس، گارسیا رئیس بخش حقوقی و تطبیق قوانین فیفا به مرور عملکرد و فعالیت‌های بخش مربوطه در سال گذشته خواهد پرداخت.

براتی ضمن دعوت و توصیه به علاقه‌مندان حوزه حقوق ورزشی برای شرکت در این سمینار خاطرنشان کرد: محورهای بسیار مهمی نظیر اصلاحات سیستم نقل و انتقالات و مقررات مربوط به آن، اصلاحات مربوط به صلاحیت بازیکنان برای حضور در تیم‌های ملی، استانداردهای جدید مربوط به شرایط کار در خصوص قراردادهای ورزشکاران زن و مقررات جدیدی که نخستین بار درباره قراردادهای مربیان به تصویب رسیده است از اهم محورهای این سمینار خواهد بود.

 

فدراسیون فوتبال احمدرضا براتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر