کد خبر: 1039808 A

یحیی گل محمدی در نظر دارد برای تقویت خط حمله پرسپولیس، شهریار مغانلو را به خدمت بگیرئ.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بعد از جدایی علی علیپور از پرسپولیس و محرومیت عیسی آل کثیر، سایر مهاجمین این تیم نتواستند عملکرد خوبی در خط حمله داشته باشند. تا جایی که بهترین گلزن سرخ‌پوشان در نیم فصل اول احمد نوراللهی با 5 گل زده و سید جلال حسینی کاپیتان و مدافع این تیم با 3 گل زده است.

از همین نظر یحیی گل محمدی در نظر دارد تا برای تقویت این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خط حمله خود را تقویت کند. مهدی ترابی بعد از ناکامی در العربی قطر دوباره به پرسپولیس بازگشت تا نخستین خرید سرخ‌پوشان باشد.

یکی از گزینه های پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم شهریار مغانلو مهاجم ایرانی سانتاکلارا است که در تابستان از پیکان به این تیم پرتغالی پیوست. این درحالی است که مغانلو یکی از گزینه های مدنظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در تابستان بود که این بازیکن ترجیح داد راهی اروپا شود.

ابراهیم شکوری در خصوص جذب شهریا مغانلو در فصل نقل و انتقالات گفت: درباره بازیکن خاصی صحبت نمی کنیم بلکه سیاست مان همان است که درباره جذب ترابی داشتیم. در کمال آرامش و در نظر گرفتن صرفه و صلاح تیم در نقل و انتقالات فعالیت کرده و پس از جذب بازیکن با حضور خودش و نمایندگان باشگاه در یک نشست خبری اطلاع رسانی می کنیم.

 

 

پرسپولیس لژیونر پرسپولیس تهران لژیونرها نقل و انتقالات فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس شهریار مغانلو لیگ خلیج فارس لژیونرهای فوتبال ایران سانتا کلارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر