کد خبر: 1039760 A

در دور رفت مرحله یک هشتم نهای لیگ قهرمانان اروپا پورتو به مصاف یوونتوس خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا شب پورتو در ورزشگاه خانگی خود به مصاف یاران کریستیانو رونالدو در یوونتوس خواهند رفت. این درحالی است که ستاره این روزهای پورتو مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم است که هواداران این تیم در بازی این تیم برابر پورتو حساب ویژه ای را باز کرده‌اند.

طارمی که در 3 دیدار پورتو آن هم به عنوان یار جانشین در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته در 19 بازی که برای پورتو در لیگ پرتغال به میدان رفته است موفق شد 9 گل به ثمر برساند تا در کنار اولیویرا برترین گلزنی این تیم و دومین گلزن برتر لیگ پرتغال تا بدین جای فصل باشد. عملکرد خیره کننده این بازیکن ایرانی باعث شده تا مهره کلیدی پورتو در تقابل با رونالدو و یوونتوس باشد.

اما شب گذشته باشگاه پورتو درحالی از پوستر بازی یوونتوس و پورتو رونمایی کرد که در این عکس خبری از مهدی طارمی ستاره بی چون و چرای این روزهای پورتو نیست. درحالی که عکس کریس رونالدو و پائولو دیبالا در این تصویر وجود دارد. همین موضوع باعث شوکه شدن هواداران پورتو شده تا با واکنش های مختلفی در این خصوص در فضای مجازی منتشر شود و به نظر می‌رسد سرمربی پورتو سوپرایز ویژه‌ای برای این تیم در دیدار با یوونتوس داشته باشد.

E15001FA-BEA0-460A-8FF9-947446D0453A_w1023_r1_s - Copy

فوتبال اروپا لیگ قهرمانان اروپا رونالدو پورتو لژیونر یوونتوس مهدی طارمی لژیونرها لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر