کد خبر: 1039684 A

نامزد پست ریاست فدرسایون فوتبال گفت: نیازمند عزم ملی، عقلانیت، صبوری و ایثار نیاز دارد تا همه از این بحران سربلند خارج شویم.

به گزارش ایلنا،  شهاب ‌الدین عزیزی‌ خادم یکی از نامزدین انتخابات فدراسیون فوتبال در گفگوی زنده با برنامه تهران ورزشی در خصوص انتخابات این فدراسیون اظهارد اشت:  انتخابات در این دوره به چند دلیل، اهمیت بیشتری دارد. این انتخابات پس از  تصویب اساسنامه برگزار می‌شود که سال‌ها شاهد این موضوع نبودیم و صاحب اساسنامه‌ای شدیم که به‌عنوان سند راهبردی جدید، فصل نوینی برای انتخابات خواهد بود.در این برهه زمانی، فوتبال ملی در بحران بزرگ، چندضلعی و پیچیده‌ای قرار دارد.عبور از آن، نیازمند عزم ملی، عقلانیت، صبوری و ایثار نیاز دارد تا همه از این بحران سربلند خارج شویم. این انتخابات، آزمون بزرگی برای تعهد به دموکراسی و حرکت در مدار قانون و عدالت است.

عزیزی خادم درباره برنامه اقتصادی خود در فدراسیون فوتبال نیز بیان کرد:  با توکل به خدا و همچنین با الطاف لایزال الهی به انتخابات ورود کردیم و در یک چارچوب حرکت می‌کنیم. برنامه انتخاباتی ما چندضلعی است و یکی از آن به مباحث اقتصادی بازمی‌گردد. فوتبال دچار بحران اقتصادی شده، اما ما و همکاران مدت‌هاست فوتبال ملی را مطالعه کردیم و نشست‌های زیادی با نخبگان، محققان و پیشکسوتان برگزار شده است. با استفاده از ظرفیت‌ها و تیم کارشناسی حرفه‌ای، برنامه راهبردی پیشنهادی آماده کردیم. کار این موضوع تمام شده و مباحث اقتصادی در آن دیده شده است. این برنامه در اختیار اهالی رسانه، افکار عمومی و مجمع فدراسیون فوتبال قرار می‌گیرد و در معرض نقد و نظرات مجمع خواهد بود.

ور در مورد برنامه 4 ساله خود عنوان کرد:  پس از عبور از بحران، با هدف مدرن‌سازی فوتبال ملی و ساختارهای مدیریتی فوتبال برنامه‌ریزی شده است. امید زیادی داریم که بازیگران اصلی، نقدهای خود را منتقل کنند. امیدوارم برنامه جدید مورد پذیرش همه واقع شود و روی آن کار شده است. ما در 20،15 سال گذشته، در فوتبال ملی چیزی به نام برنامه نداشتیم و این برنامه می‌تواند آرامش، رشد، توسعه، تعالی، صداقت، شفافیت، عدالت و افتخار را برگرداند.

وی افزود:  برنامه‌ای که در بخش‌های اقتصادی، فنی و ساختارهای مالی قابلیت اجرا دارد و شفافیت و پاسخگویی در آن انجام شده است. امیدوارم در همین روزها بتوانیم از این سند رونمایی کنیم و تحقق این اهداف جزو مطالبات ما بوده که نیازمند انسجام، هم‌افزایی و دلسوزی و از همه مهم‌تر، صبر و توکل به خداست. ان‌شاءالله همه با هم تلاش کنیم قوانین فوتبال سالم و به‌روز را تدوین و عملیاتی کنیم و نه تنها سرمایه اجتماعی را برگردانیم، بلکه آن را ارتقا دهیم.

عزیزی ‌خادم درخصوص توجه خود به سایر بخش‌های زیرمجموعه فدراسیون فوتبال گفت: برنامه ما جامع و با تمامی متدها و قابلیت اجرایی است. کارهای کارشناسی در رده‌های پایه، بانوان، فوتسال و تیم‌های ملی انجام شده و به نیروی انسانی نیاز دارد. خیلی از برنامه‌ها در قفسه‌ها خاک می‌خورند، اما باید ابزارش فراهم باشد و آن را با شرایط موجود به منصه ظهور برسانید. برنامه اصلی‌ترین رکن اجرایی است، اما نیروی انسانی باکیفیت می‌خواهد که مقدم بر برنامه است.

عزیزی خادم عنوان کرد:  نیروی انسانی هم برنامه تولید می‌کند و هم می‌تواند در اجرای برنامه‌ها کمک کند. به همین دلیل خودمان را ملزم دیدیم برنامه‌ای با همین نیروی انسانی باکیفیت تولید شود. نیروی انسانی موتور محرکه هر سیستم بوده و حتی ابداع سیستم با نیروی انسانی است. امیدوارم آنها بیایند و فضایی ایجاد کنند تا وضع موجود را تغییر دهیم. تغییر وضع موجود از اولویت‌هاست و ان‌شاءالله با تیم همکار بتوانیم تغیییراتی در همه حوزه‌ها انجام دهیم که مطالبه افکار عمومی است.

نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال بیان داشت: دیگر اولویت ما، صعود تیم ملی به جام جهانی است که مسئولیتی خطیر و تاریخی است.  همه نامزدهای انتخابات محترم هستند و به فال نیک می‌گیرم. ان‌شاءالله در فضای اخلاقی و انسانی، رقابت سالم و سازنده‌ای با حفظ قواعد بازی و با برنامه داشته باشیم. امیدوارم مجمع مبتنی بر انصاف و واقع‌بینی تصمیم بگیرد و مقابل انتخاب یکدیگر، خود را تسلیم و مکلف به اجرای آن بدانیم.

 

انتخابات فدراسیون فوتبال فدراسیون فوتبال ایران شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر