کد خبر: 1039414 A

هافبک تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: تاکنون اکثر سفرها را با پرواز رفته‌ایم و دلیل سفر زمینی به خرم آباد، مشکلات مالی نبود.

به گزارش ایلنا، جابر نصیری هافبک تیم فوتبال شهرداری آستارا در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص موفقیت‌های این روزهای این تیم گفت: خداروشکر تلاش بازیکنان و کادرفنی و مدیریت بوده. در تیم ما رفاقت و همدلی و صداقت وجود دارد و همه برای هم بازی می‌کنند. تا اینجای کار به نظرم نتایج قابل قبولی گرفتیم. ان شاالله ادامه دار باشد و در آخر فصل اتفاق خوبی برای استان گیلان و شهر آستارا رقم بخورد.

وی افزود: جا دارد تشکر کنم از کادرفنی قبل و خسته نباشید میگویم به کادرفنی جدید به هر حال اوایل فصل بود و تیم به اندازه کافی هماهنگ نبود. با تمرینات و تلاش همه مجموعه، تیم هماهنگ‌تر شده و ان شاالله این روند ادامه دار باشد.

نصیری در پاسخ به این سئوال که آیا مدیران این باشگاه به تعهدات خود عمل کرده‌اند یا خیر و همچنین سفر اتوبوسی و ۱۴ ساعته این تیم نیز گفت: به نظرم با توجه به شرایط اقتصادی کشور، همه تیم‌ها مشکل مالی دارند و دلیل سفر تیم با اتوبوس مشکلات مالی نبوده و خداروشکر همه مسافرت‌های قبلی تیم با پرواز بوده و از این نظر مشکلی نداریم.

 

نصیری شهرداری آستارا لیگ دسته اول فوتبال آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر