کد خبر: 1039035 A

هافبک تیم سپاهان در مورد شرایط خودش و تیمش صحبت کرد.

محمدرضا حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: فکر می‌کنم همه دیدند که ما مقابل استقلال تیم برتر میدان بودیم و در طول 90 دقیقه هیچ فرصتی به این تیم ندادیم و به خوبی بازی را کنترل کردیم. آنالیز خوبی روی تیم حریف و نقاط ضعف و قوتش داشتیم و توانستیم برتری خودمان را به آنها دیکته کنیم و نتیجه ای که در بازی رقم خورد به هیچ وجه حاصل اتفاق نبود. استقلال تیم خوب و قابل احترامی است و این بازی برای ما 6 امتیازی بود و خوشحالم این نتیجه خوب را به هواداران هدیه دادیم.

وی در مورد صدرنشینی این تیم هم گفت: پیش از این هم چند بار فرصت داشتیم به صدر برسیم ولی در نهایت در این هفته چنین اتفاقی افتاد. صدرنشینی در میانه فصل چندان اهمیتی ندارد و مهم تیمی است که در پایان هفته سی ام صدرنشین باشد و جام قهرمانی را بالای سر می‌برد و امیدوارم آن تیم ما باشیم.

هافبک سپاهان در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: هنوز زود است بخواهیم در این مورد حرف بزنیم و تمرکزمان را روی این مسائل بگذاریم. تازه نیم فصل شده است و ما باید هفته به هفته جلو برویم و هر بازی به فکر بازی بعد باشیم ولی این را می‌گویم با مدیریت و مربیگری حال حاضر سپاهان آینده خوب و روشنی را برای تیم می‌بینم و امیدوارم به چیزی که شایسته‌اش هستیم برسیم.

حسینی در مورد تمدید قراردادش با سپاهان هم عنوان کرد: قرارداد من پایان فصل تمام می‌شود و این را باید بگویم که خودم را مدیون سپاهان و هوادارانش می‌دانم. یادم نمی‌رود فصل قبل که دچار مصدومیت شدم و نتوانستم زیاد برای تیم مثمر ثمر باشم چقدر از من حمایت کردند و می‌گفتند می‌دانیم به زودی برمی‌گردی و بازی های خوبی انجام خواهی داد و برای همین من همینجا می‌گویم اولویت اول و دوم و سوم من سپاهان است و امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که همکاری ما ادامه پیدا کند.

وی در پایان گفت: جا دارد از هواداران خوب تیممان تشکر کنم که همیشه از ما حمایت می‌کنند و در جاهای مختلف به استقبال ما می‌آیند و جلوی هتل همیشه حضور دارند و واقعا جایشان در ورزشگاه خالی است و امیدوارم هرچه زودتر پیروزی های سپاهان را در حضور آنها جشن بگیریم.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمدرضا حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر