کد خبر: 1038900 A

پرسپولیس با تک گل احمد نوراللهی موفق شد پیکان را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر درحالی موفق شد پیکان را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد که احمد نوراللهی گل برتری شاگردان یحیی گل محمدی را وارد دروازه خودرو سازان کرد.

3

نوراللهی امروز درحالی موفق شد در دقیقه 54 بازی دروازه پیکان را باز کند که این پنجمین گل این هافبک گلزن پرسپولیس در لیگ بیستم است. نوراللهی که تا پیش از این در همین لیگ بیستم تعداد گل هایش برای پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر دو رقمی کرده بود حالا با 5 گل برترین گلزن پرسپولیس در لیگ بیستم است و در کنار فراز امامعلی از مس رفسنجان و ساسان حسینی از نفت مسجد سلیمان که هر دو مهاجم هستند در جدول گلزنان لیگ برتر در رده ششم قرار دارد. همچنین نوراللهی تا بدین جای فصل برترین هافبک گلزن در لیگ بیستم به حساب می‌آید.

احمد نوراللهی

نوراللهی تا پیش از این در برابر ماشین سازی  و فولاد خوزستان نیز موفق شد برای پرسپولیس گل سه امتیازی به ثمر برساند. همچنین در دقایق پایانی با نساجی نیز گل مساوی را به ثمر رساند تا بدین جای فصل 10 امتیاز برای پرسپولیس و گل محمدی به ارمغان آورده باشد.

پرسپولیس لیگ برتر پرسپولیس تهران احمد نوراللهی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گلزنی احمد نوراللهی گل احمد نوراللهی به پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر