کد خبر: 1038861 A

فکر نمی‌کنم در لیست تیم ملی سورپرایزی وجود داشته باشد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تماشای مسابقه بین تیم‌های تراکتور و سایپا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ پس از تماشای دیدار بین تیم‌های سایپا و تراکتور تبریز درخصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتبال اظهار داشت: هفته آینده با AFC یک جلسه خواهیم داشت و آنجا صحبت خواهیم کرد تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. ولی هر موقع که بازی ها برگزار شود آماده خواهیم بود .

او درباره شرایط لیگ برتر ایران همچنین گفت: هم چیزهای مثبت وجود دارد و هم چیزهای منفی ولی این لیگی هست که داریم و باید تیم ملی را ازبین همین بازیکنان انتخاب کنیم. ما داریم سخت کار می کنیم و همه بازی ها را زیر نظر داریم که بهترین راه حل را پیدا کنیم.  لژیونرهای خوبی به خصوص در بخش حمله داریم. بیشتر نقطه ضعف ما در دفاع است که باید آن را پوشش بدهیم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه تیم ملی در آینده چه برنامه ای خواهد داشت، گفت: الان نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم. باید صبر کنیم تا جلسه مان با AFC برگزار شود و بعد تصمیم گیری کنیم. ولی شکی نیست که همه تلاش ما رقم زدن بهترین شرایط برای تیم ملی است.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که امکان دارد در لیست او سورپرایز وجود داشته باشد یا خیر گفت: فکر نمی‌کنم سورپرایزی وجود داشته باشد. تلاش ما انتخاب بهترین بازیکنان است. هر بازیکنی که به سطح کیفی مورد نظر ما در تیم ملی برسد انتخاب می‌شود. من به فکر بهتر تیم ملی هستم و این برایم اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی در مورد احتمال برگزاری بازی های دوستانه هم گفت: همان طور که گفتم صبر می کنیم ببینیم که جلسه مان با AFC چطور پیش می رود و بعد از آن تصمیم گیری می کنیم. هر کاری برای بهتر شدن شرایط را انجام خواهیم داد.

اسکوچیچ در مورد درخواست ایران برای میزبانی متمرکز بازی های مقدماتی عنوان کرد: با برنامه ای که هست ما سه بازی خانگی داریم و به نفع مان است که سعی کنیم بازی ها را در ایران برگزار کنیم. ولی هر جایی هم بازی ها برگزار شود ما صد در صد آماده ایم.

تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر