کد خبر: 1038604 A

بعد از نشست خبری؛

سرمربی تیم استقلال تهران در صفحه رسمی اینستاگرامش بازیکنان و صفحه باشگاه را آنفالو کرده است!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران در آخرین مسابقه تیم فصل اول مقابل سپاهان شکست خورد و صدر جدول رده‌بندی را از دست داد تا طلایی پوشان به این رتبه برسند و فعالیت کادرفنی آبی‌ها با ۷ پیروزی، ۵ تساوی و ۳ شکست در ۱۵ بازی نیم فصل اول با پایان برسد.

پس از این بازی تیم فکری که طی چهار بازی اخیر دو مرتبه شکست خورد مورد انتقاد قرار گرفت. این سرمربی که عملکردش از ابتدای فصل با مخالفان متعددی رو به رو بوده در نشست خبری خشمش از وضعیت باشگاه را نشان داد.

محمود فکری نشست خبری پس از این بازی را به دنبال سوالات پیرامون عملکرد فنی خود و دستیارانش را به حالت قهر ترک کرد و حاضر به پاسخگویی مقابل انتقادات نبود تا یکی از عجیب‌ترین رفتارها از سرمربی که به صبوری مشهور است، رقم بخورد.

ظاهراً فکری تنها به قهر در نشست خبری اکتفا نکرده و از وضعیت به شدت گلایه دارد. صبح امروز مشخص شد که او در صفحه رسمی اینستاگرامش هم تمامی بازیکنان را آنفالو کرده و همینطور صفحه رسمی باشگاه را هم دنبال نخواهد کرد تا یکی از عجیب‌ترین اتفاقات آبی‌ها در فصل جاری به دست سرمربی این تیم رقم بخورد.

IMG_20210214_122100_301

فکری طی هفته گذشته شاهد انتقاد شدید بازیکنانش از امکانات باشگاه و همینطور زمین تمرین بود که در این ماجرا فکری سعی کرد نه از باشگاه حمایت کند و از نه حرف بازیکنانش را تایید کند.

این سرمربی طی فصل جاری با وجود مشکلات از مدیران باشگاه گلایه‌ای نداشت و همواره از آنها تشکر می‌کرد اما آنفالو کردن صفحه باشگاه نشان می‌دهد که او نتوانسته ناراحتی خود را بیش از این پنهان نگه دارد.

استقلال تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر