کد خبر: 1038587 A

مهاجم تیم فوتبال مس کرمان گفت: از اول فصل تاکنون، تمام مجموعه باشگاه برای صدرنشینی زحمت کشیدند.

محمدعلی صفیا مهاجم تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص بازی با رایکا بابل گفت: بازی از لحاظ حساسیت جدولی برای تیم ما خیلی مهم بود چون با برد در این بازی می‌توانستیم از رقبا فاصله بگیریم و خودمان را در صدر جدول حفظ کنیم ولی خب موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم که با بدشانسی تبدیل به گل نشد اما باز هم توانستیم در زمینی که اصلا مساعد نبود، یک امتیاز بگیریم و با توجه به نتیجه تیم های دیگر به صدرنشینی‌مان ادامه دهیم.

وی درخصوص داوری این بازی گفت: داور در بعضی صحنه‌ها تحت فشار تیم میزبان اشتباه داشت، ولی در کل بد نبود و سوت اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

وی درخصوص صدرنشینی مس در این هفته‌ها نیز گفت: این جایگاهی است که همه ما از اول فصل برایش زحمت کشیدیم و خداروشکر توانستیم به صدر برسیم. به امید خدا و تلاش جمعی کادرفنی و مدیریت و همدلی بازیکنان با غیرتمان، انشالله این طلسم شکسته می‌شود و مس کرمان باز هم به جایگاه اصلی خودش در لیگ برتر برمی‌گردد.

صفیا با تمجید از رضا مهاجری سرمربی این فصل مس، گفت: آقای مهاجری با تجربه و دانش خودشان از لیگ برتر امسال، اینجا هستند و شبانه روزی در تلاش برای صعود این تیم به لیگ برتر هستند. ایشان به بنده خیلی کمک کردند و امیدوارم بتوانم با بازی های خوب، جواب محبت‌شان را بدهم.

مس کرمان رایکا بابل محمدعلی صفیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر