کد خبر: 1038389 A

سرمربی جوان شهرخودرو نسبت به تخلف دو باشگاه پایتخت نشین واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهرخودرو در حالی روز گذشته در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر برابر فولاد خوزستان شکست خورد که در روزهای اخیر حواشی زیادی گریبان گیر این تیم مشهدی شده است.

در هفته های اخیر با توجه به مشکلات به وجود آمده در شهرخودرو  و شکایت برخی از مردم، مدیران این تیم بازداشت شدند و وضعیت مدیریتی این باشگاه در هاله‌ای از ابهام است و به نظر می‌رسد شهرخودرو در راه پدیده شدن قرار گرفته است. شاگردان رحمتی در حالی راهی اهواز شدند که با کمک و مساعدت هیات فوتبال مشهد و شهرداری این شهر این سفر انجام شد.

از طرفی نیز با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی برخی از باشگاه‌های لیگ برتری به دنبال جذب ستاره های شهرخودرو و شاگردان مهدی رحمتی هستند که با توجه به حواشی ایجاد شده به نظر می‌رسد برخی از مهره های کلیدی رحمتی در نیم فصل دوم از این تیم جدا شوند.

یکی از مهره های کلیدی شهرخودرو که گفته می‌شود مورد توجه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار گرفته است امین قاسمی نژاد مهاجم این تیم است که تا بدین جای فصل موفق به زدن 8 گل شده است.

مهدی رحمتی سرمربی جوان شهرخودرو نیز بعد از بازی با فولاد نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:  فکر می‌کنم این خیلی زشت باشد مربیان دیگر  با بازیکنی که با ما قرارداد دارد شبانه روز با او تماس می‌گیرند. بازیکنان ما 40 درصد دریافتی داشتند و بعضی دیگر 30 درصد که آن هم در قراردادشان قید شده بود. شده باشد آسمان را به زمین، زمین را به آسمان بدوزم از طریق مسئولان استان پول را فراهم می‌کنم.

وی افزود: هرکس بازیکنان ما را می‌خواهد به باشگاه نامه بزند و این کار زشت را انجام ندهد. با هم صحبت می‌کنیم اگر معامله شد انجام می‌دهیم و اگر نشد که هیچ؛ ولی زشت است که شبانه‌ روز تماس بگیرند تا کارهایی را انجام دهند. الان به جز مربیگری، مربیان خط و مشی هم می‌دهند که بازیکنان چگونه قراردادشان را فسخ کنند. 

 

استقلال پرسپولیس لیگ برتر استقلال تهران پرسپولیس تهران مهدی رحمتی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر