کد خبر: 1038348 A

رئیس کمیسیون تخصصی ورزش اوقات فراغت و نشاط اجتماعی مجمع سمن های جوانان استان تهران مشخص شد.

به گزارش ایلنا، مهدی رحیمی نژاد رئیس هیئت موسس و رئیس کمیسیون تخصصی ورزش اوقات فراغت و نشاط اجتماعی مجمع سمن های جوانان استان تهران شد.

با حضور پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، حسینی معاون امور جوانان ایشان و جمعی از نخبگان جوان، کمیسیون های تخصصی مجمع سمن های جوانان استان تهران تشکیل شد.

گفتنی است رحیمی نژاد یکی از فعالان حوزه جوانان مناطق محروم و روستایی کشور است که دوازده سال فعالیت خود را در این زمینه اختصاص داده است وی حکم خود را سوی پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران دریافت نمود

در ادامه رحیمی نژاد اهداف تأسیس این کمیسیون را به شرح ذیل بیان نمود

یکی از اهداف اصلی کمیسیون مطالبه گری و حمایت از سازمان های مردم نهاد ورزشی، باشگاه داران، مربیان و ورزشکاران فعال خواهد بود.وی در ادامه افزود غنی سازی اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان اعم از دانش آموز و دانشجو یکی از دغدغه های این کمیسیون می باشد، که به زودی برنامه ها و طرح های کاربردی در این راستا تدارک دیده می شود. همچنین حفظ و افزایش بهره‌وری منابع انسانی متخصص ورزش کشور، ساماندهی امور مربوط به مشاغل و حرف تخصصی در فعالیت‌های ورزشی، ایجاد سازوکار لازم برای توسعه و ارتقای ورزش کشور، ترویج اصول علمی و تخصصی در فعالیت‌های ورزشی، بالا بردن کیفیت و کمیت خدمات متخصصان ورزشی، ارتقای دانش کاربردی و تخصصی صاحبان حرف و مشاغل ورزشی کشور از جمله اهداف در نظر گفته شده برای این کمیسیون می باشد. 

وی اعضای تشکیل دهنده کمیسیون را نخبگان ملی ورزش کشور از جمله امرالهی ملی پوش شنا و رکورد دار ملی و مربی تیم ملی ترای اتلون برادران پاپی قهرمانان جهانی جودو متین نفر  ملی پوش واترپلو آقایان کرمی و چهارمالی ملی پوشان بدمینتون دکتر یکتا صبائی سرکار خانم زحمتی کارشناس ارشد مدیریت ورزش  آقای رضا نادرنیا و جناب آقای مختاری تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی معرفی نمود.

 

مجمع سمن های جوانان استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر