کد خبر: 1038331 A

بازیکن تیم سپاهان درباره رویارویی با استقلال تهران گفت: در نیمه دوم عقب نشستیم اما با این وجود به استقلال فرصت ندادیم. در مجموع این 3 امتیاز حق ما بود.

به گزارش ایلنا، جلال‌الدین علیمحمدی پس از برتری سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی از طرف ما خیلی خوب شروع شد و در همان ابتدا 2 گل زدیم. در نیمه دوم عقب نشستیم اما با این وجود به استقلال فرصت ندادیم. در مجموع این 3 امتیاز حق ما بود.

او درباره حضورش در ترکیب سپاهان نسبت به فصل حضور قلعه‌نویی و اینکه برخی بازیکنان سپاهان شرایط بهتری دارند گفت: نوع فوتبالی که نسبت به آن زمان بازی می‌کنیم دلیل بیشتر بازی کردن من است. نمی‌شود آن تیم را با تیم الان مقایسه کرد، آن تیم هم قوی بود و اکثر بازی ها را می‌بُرد. الان شرایط بازی ما با قبل خیلی فرق دارد، شاید دلیل بیشتر بازی کردن من به خاطر نوع فوتبال امروز سپاهان است ولی در مورد بقیه بازیکنان نمی‌توانم نظر بدهم.

هافبک سپاهان در خصوص صدرنشینی تیمش عنوان کرد: ما 14 هفته سعی کردیم به صدر جدول برسیم، شاید یکی دوبار در آستانه رسیدن به صدر جدول بودیم اما نشد. در نیم فصل دوم کار ما خیلی سخت است هر چند دوست دارم آخر فصل یک جام به هواداران تیم بدهیم.

علی‌محمدی در خصوص سبک بازی سپاهان گفت: نویدکیا همیشه ایده آل گرا بوده و به فکر بالاترین سطح فوتبال است. تیم ما رو به صعود است ولی خیلی می‌توانیم بهتر باشیم. پتانسیل تیم ما خیلی زیاد است چون نفراتی که حتی در سپاهانِ امروز کم بازی می‌کنند می‌توانند در تیم‌های دیگر به صورت ثابت بازی کنند. همین مساله می‌تواند به تییم ما در ادامه فصل کمک کند.

استقلال تهران سپاهان اصفهان جلال الدین علیمحمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر