کد خبر: 1038322 A

بازیکن تیم سپاهان گفت: فکر می‌کنم جهت توپ خیلی تغییر نکرد اما به پای شهباززاده برخورد کرد این گل باید به نام او نوشته شود.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر سپاهان با نتیجه 2 بر صفر از سد استقلال عبور کرد تا صدرنشین شود.

بعد این مسابقه سروش رفیعی بازیکن سپاهان مقابل اظهار داشت: این برد را به هواداران تبریک گفته و به تیم خوب، قابل احترام و بزرگ استقلال هم خسته نباشید می‌گویم. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود. وقتی دو تیم بالای جدولی با هم در دیدار پایانی نیم‌فصل رقابت دارند شرایط خیلی حساس می‌شود.

او با بیان احساسش درباره این بازی عنوان داشت: خیلی خوشحالم که توانستیم این مسابقه را در خانه خودمان ببریم. باز هم می‌گویم جای هواداران خیلی خالی بود واقعاً حیف است این بازی‌های بزرگ بدون تماشاگر برگزار شود و امیدوارم هرچه سریع‌تر شرایط به شکلی باشد که بتوانیم هواداران را در ورزشگاه‌ها ببینیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در رابطه با اینکه چه کسی گل دوم طلایی پوشان را به ثمر رسانده،تصریح کرد: شهباززاده گل را به ثمر رساند. البته وقتی وی من را نشان داد منظورش این بود که روی یک کار تمرین شده گل به ثمر رساندیم. یکی دو روز است من و سجاد درباره کاری صحبت می‌کنیم که هیچکس حتی در داخل تیم هم از آن خبر نداشت.

رفیعی افزود: این کار تاکتیکی را برای ضربه ایستگاهی هماهنگ کرده بودیم. سجاد هم وقتی من را نشان داد منظورش همین بود که این گل از همین طریق به ثمر رسید. فکر می‌کنم جهت توپ خیلی تغییر نکرد اما به پای شهباززاده برخورد کرد این گل باید به نام او نوشته شود.

وی درباره تکرار موفقیت های تیمش در نیم فصل دوم پاسخ داد: می‌توانستیم نیم‌فصل اول را حتی بهتر از این تمام کنیم. هرچند شرایط‌مان اکنون خوب است اما انتظار بیشتری از خودمان داریم در برخی مسابقات می‌توانستیم امتیاز بیشتری بگیریم که این اتفاق رخ نداد.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: باشگاه، مدیریت، هیأت مدیره، کادر فنی، بازیکنان و کل مجموعه سپاهان از کارخانه تا هواداران همه کنار هم بودند و بهترین‌ها را انجام دادند.  ما هم تلاش کردیم و اکنون باید تمرکز خود را بیشتر کرده و تمرینات بهتری انجام بدهیم در تا در نیم‌فصل دوم بتوانیم این روند خوب را ادامه بدهیم.

لیگ برتر سپاهان سروش رفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر