کد خبر: 1038313 A

سرمربی شهر خودرو گفت: نیاز به رأی نیست پرسپولیس به ما بدهکار هست و طبق قراردادی که بسته‌اند این رقم نزدیک به 16میلیارد است.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر، امروز شهر خودرو مهمان فولاد خوزستان بود که در پایان با نتیجه دو بر صفر شکست خورد. 

بعد از این باخت، سیدمهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو درباره شایعات فروش شاگردانش گفت: فکر می‌کنم این خیلی زشت باشد مربیان دیگر  با بازیکنی که با ما قرارداد دارد شبانه روز با او تماس می‌گیرند. بازیکنان ما 40 درصد دریافتی داشتند و بعضی دیگر 30 درصد که آن هم در قراردادشان قید شده بود؛ شده باشد آسمان را به زمین، زمین را به آسمان بدوزم از طریق مسئولان استان پول را فراهم می‌کنم.

سرمربی شهر خودرو  در خصوص رفتارهای بعضی از مربیان در آستانه فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: هرکس بازیکنان ما را می‌خواهد به باشگاه نامه بزند و این کار زشت را انجام ندهد. با هم صحبت می‌کنیم اگر معامله شد انجام می‌دهیم و اگر نشد که هیچ؛ ولی زشت است که شبانه‌ روز تماس بگیرند تا کارهایی را انجام دهند. الان به جز مربیگری، مربیان خط و مشی هم می‌دهند که بازیکنان چگونه قراردادشان را فسخ کنند.

مهدی رحمتی درباره پول انتقال یحیی و شکایت باشگاه شهر خودرو هم توضیح داد: من دیدم باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به باشگاه شهرخودرو زده که هنوز رأی قطعی صادر نشده، نیاز به رأی نیست شما این پول را به ما بدهکار هستید و طبق قراردادی که بسته‌اند این رقم نزدیک به 16میلیارد است و ظرف امروز و فردا شکایت‌مان را به AFC ارجاع می‌دهیم و از این طریق پیگیری می‌کنیم.

سید مهدی رحمتی شهر خودرو سرمربی شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر