کد خبر: 1038292 A

جواد نکونام در کنفرانس خبری بعد از دیدار با شهرخودرو حاضر شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان سرمربی فولاد خوزستان بعد از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر شهرخودرو در کنفرانس خبری حاضر شد و در خصوص این بازی گفت : امروز توانشتیم تیم خوب شهرخودرو را شکست دهیم و این پیروزی را به هواداران واقعی فوتبال تبریک می‌گویم. تیم های که در اینجا برابر انها بازی میکنیم یک بازی بسته  و پر فشاری را مقابل ما ارائه می‌دهند که این کار و شرایط را برای ما سخت می‌کند. نتایجی که در بازی ها خود در نقابل سایر تیم‌ها می‌گیرند به خودی گواه این موضوع است.

وی افزود:  ما بازی را به خوبی شروع کردیم.  توانستیم دو گل بزنیم علی رغم اینکه دو موقعیت دیگر داشتیم که می‌توانستیم گل بزنیم که متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم. سبک فوتبال شهرخودرو بدین صورت است که خوب توپ را به چرخش در می آوردند و پاس کاری می‌کنند. در این بازی نیز مالکیت را در اختیار داشتند اما در نیمه دوم هیچ موقعیتی را به این تیم ندادیم.  نیمه دوم را نیز خوب شروع کردیم اما یک موقعیت باد آورده برای شهرخودرو به وجود آمد که به تیرک دروازه خورد. ما نیز در ضد حمله موقعیت های خوبی داشتیم اما با بی دقتی آن را از دست دادیم. غیر از این اتفاقاتی که رخ داد موقعیتی رخ نداد که با توسط شهرخودرو تحت فشار باشیم.

نکونام ادامه داد: شهرخودرو در تمامی بازی های این فصل خود مالکیت را در اختیار داشت. اما فوتبال نتیجه گیری و با برنامه بازی کردن است که تیم ما توانست این کار را به خوبی انجام بدهد.

وی در خصوص حضور هواداران گفت: این پیروزی را به بازیکنان خود تبریک می‌گویم و این برد را تقدیم به هوادارانی میکنیم که در این روزهای که در ورزشگاه خود نتایج خوبی را کسب میکنیم در کنار ما نیستند و امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا دل آنها را شاد کنیم.

نکونام در خصوص روند خوب فولادی ها در چند هفته اخیر اذعان داشت: تغییر و تحول وقتی در یک تیم صورت می‌گیرد زمان می‌برد تا تیم هماهنگ شود. اگر یادتان باشد در فصل گذشته نیز ما با همین شرایط رو به رو بودیم که رفته رفته اوضاع برای ما بهتر شد.  امسال با توجه به اینکه تغییر و تحولاتی که در تیم داشتیم توقع داشتیم که همین اتفاق برای ما رخ بدهد. بخاطر اینکه تیم، تیم جدیدی بود. وقتی شما 9 بازیکن جدید به تیم خود اضافه می‌کنید شرایط را برای شما خوب می‌کند اما از طرفی ناهماهنگی را در تیم شما افزایش کی‌دهند. قطعا در جاهای ایراد داریم و باید برطرف کنیم اما وقتی من بازی تیمم را میبینم متوجه این موضوع می‌شوم

وی ادامه داد: چیزی که برای من مهم است آنجاست که امروز 7 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم. من 30 بازیکن دارم و هر کدوم باید به قدری اماده باشند که وقتی در ترکیب قرار گرفتند بهترین عملکرد خود را داشته باشند. و برای لباسی که برتن دارند باید بهترین بازی خود را انجام دهند. 

نکونام در مورد اینکه خط حمله و دفاع فولاد در بین برترین‌ تیم‌های لیگ بیستم قرار دارد گفت: اگر اشتباه نکنم با نتیجه‌ای که امروز تیم ما گرفت ما سومین خط حمله برتر لیگ و دومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار داریم.  من زیاد توجه به آمار و ارقام ندارم و برای من بازی و تاکتیک تیمم مهم است و خواسته ای که دارم را بازیکنانم به خوبی بتوانند انجام دهند. نهایتا بازی خوب و برد و رکورد ثبت خواهد شد.

جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر ایران لیگ برتر فوتبال لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر