کد خبر: 1038061 A

مربی تیم پیکان درباره مصاف با پرسپولیس تهران در هفته پانزدهم لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین پاشایی، مربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از رویارویی با پرسپولیس تهران اظهار داشت: درگذشت مادر همسر آقای تارتار را تسلیت می‌گویم. با احترامی که برای تیم‌های دیگر قائل هستیم باید بگویم پرسپولیس بهترین تیم چند سال اخیر ما بوده و بازی سختی خواهیم داشت. روی نقاط ضعف و قدرت خودمان و حریف کار کردیم و امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم. تیم ما هم نشان داده که تیم خوب و قابل احترامی است و امیدوارم با جوانانی که در اختیار داریم بتوانیم فصل خوبی را رقم بزنیم.

وی درباره اینکه حریف از دستیابی به سه امتیاز برابر پیکان صحبت کرده گفت: بالاخره پرسپولیس که در تمام بازی ها برای سه امتیاز بازی می‌کند و تیم قابل احترامی است. درست است که آنها برد هدف شان است اما ما هم تیم دست و پا بسته ای نیستیم و امیدواریم دست پر از زمین خارج شویم. حرف های مربیان حریف قابل احترام است و برای نتیجه برنامه ریزی کرده اند اما ما هم همینطور و امیدوارم با یک بازی خوب به نتیجه خوبی برسیم.

او ادامه داد: ما برنامه ریزی کردیم. سیدجلال حسینی در دو بازی اخیر دو گل سه امتیازی زدند اما تمام بازیکنان حریف باکیفیت هستند و نمی توان از آنها غافل شد. برای تمامی نفرات برنامه ریزی کردیم و فیلم بازی های گذشته را آنالیز کردیم. فردا همه چیز مشخص می شود و امیدوارم نتیجه خوبی کسب شود.

مربی پیکان درباره وضعیت محمد نوری گفت: آقای نوری دچار کرونا شده و تست شان مثبت شده. حال عمومی خوبی دارند و فقط در خانه خودشان را قرنطینه کردند.

مربی پیکان همچنین درباره برنامه‌های نقل و انتقالاتی این تیم در نیم فصل گفت: ما اینقدر دچار کمبود بازیکن هستیم آقای تارتار اجازه خروج از لیست به بازیکنان موردنیازمان را نمی‌دهند. ما باید تقویت شویم و نیم فصل دوم سختی را پیش رو داریم. مطمئنا در طول نیم فصل اول که خوب کار کردند اجازه جدایی نخواهیم داد.

او درباره گذشت نیم فصل از رقابت‌های لیگ امسال همچنین عنوان کرد: شرایط جدول کیفیت لیگ امسال را نشان می دهد. هیچ تیمی اجازه استفاده تماشاگر را نداشته و کیفیت تیم‌ها به جز دو سه تیم کیفیت یکسانی داشته‌اند و با یک امتیاز جایگاه در جدول متفاوت می‌شود.

پاشایی درباره غایبان پیکان برای بازی مقابل پرسپولیس گفت: آقای نوری را به دلیل کرونا نداریم. محمد ابراهیمی را هم دچار مصدومیت هستند و سامان فلاح هم محروم تیم ماست.

پیکان تهران پرسپولیس تهران حسین پاشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر