کد خبر: 1037830 A

مربی تیم تراکتور ابراز امیدواری کرد این تیم با دست پر از بازی با سایپا خارج شود.

به گزارش ایلنا، عباس چمنیان در نشست خبری پیش از بازی تراکتور مقابل سایپا در خصوص این بازی اظهار داشت: با توجه به اعلام برنامه مسابقات 3 هفته ابتدایی نیم‌فصل دوم از سوی سازمان لیگ، عملا فاصله‌ای بین نیم‌فصل اول و دوم نداریم. فردا آخرین بازی دور رفت ما و خیلی مهم است. حریف ما تیم جوان و با انگیزه‌ای است و بازیکنان باکیفیتی دارد  که این موضوع شرایط بازی را برای ما سخت خواهد کرد. امیدوارم در بازی پیش‌رو از فرصت‌ها استفاده و برنامه‌های تاکتیکی و تمرینی‌مان را اجرا کنیم.

وی ادامه داد: نکته خیلی مهم این است که ما در نیم‌فصل اول در بحث نتیجه‌گیری دچار نوسان بودیم و این موضوع هواداران را نگران کرده و کاملا هم حق دارند. تراکتور یک تیم معمولی نیست، تیم ما یک تیم خاص با هواداران پرشمار است که این مسئله مسئولیت تمام ارکان تیم از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان را زیاد می‌کند. امیدوارم که در بازی با سایپا بازیکنان در نود دقیقه با تمرکز بالا و احساس مسئولیت فوق‌العاده بتوانند برنامه‌های تاکتیکی و توانایی خودشان را نشان دهند و حداکثر امتیاز را کسب کنیم. در بازی‌های گذشته برخلاف جریان بازی نتوانستیم از برتری‌مان استفاده و امتیاز لازم را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور عنوان کرد: تیم ما در بازی‌های خارج از خانه مجموع بهتر عمل کرده است. 4 پیروزی تراکتور در بازی‌هایی رقم خورده که میهمان بودیم. تیم داوری بازی فردا تیم خوبی است. امیدوارم با قضاوت خوبی که آنها انجام خواهند داد و بازی جوانمردانه‌ای که از سوی سایپایی‌ها سراغ داریم بازی خوب و تماشاگرپسندی باشد و منجر به کسب نتیجه از سوی تراکتور شود.

چمنیان در خصوص مصدومان و محرومان تیمش برای بازی مقابل سایپا اظهار داشت: خوشبختانه محروم نداریم و تنها مصدوم ‌ما  عکاشه حمزاوی بوده که دیروز با ما تمرین کرد. فکر می‌کنم در این فرصت اگر مراحل درمانش  کامل شود  بتوانیم از او استفاده کنیم.

سایپا تراکتور عباس چمنیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر