کد خبر: 1037782 A

تغییر اجباری

استقلال امروز در بازی پایانی نیم فصل اول لیگ بیستم در خانه سپاهان به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، در بازی پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال تیم استقلال تهران از ساعت 17:10 امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت. سپاهان به واسط عملکرد مناسب به همراه محرم نویدکیا یکی از کاندیداهای قهرمانی نیم فصل اول است.

سپاهان که طی 14 هفته گذشته 3 شکست، 4 تساوی و 7 پیروزی داشته به واسط کسب 25 امتیاز در رده دوم جدول پایین‌تر از استقلال صدرنشین جای دارد و همین موجب شده تا رویارویی این دو تیم در مسابقه امروز به اصطلاح 6 امتیازی باشد.

سپاهان که در سیزدهم و آخرین بازی خانگی مقابل شهرخودرو شکست خورد اما برابر ذوب آهن در دربی اصفهان سه بر یک پیروز شد، برای بازی حساس امروز کی روش استنلی را به دلیل آسیب دیدگی جزئی و همینطور گئورگی ولسیانی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تیم هدایت محمود فکری هم مانند طلایی پوشان طی 5 بازی اخیر تنها یک مرتبه شکست خورده و با برتری یک بر صفر مقابل نساجی پا به این بازی گذاشته است. آبی‌ها که با مشکلات زیادی در نیم فصل اول رتبه نخست جدول را به دست آورده‌اند برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل اول در وهله اول نیاز به برتری مقابل سپاهان و در قدم دوم به عدم موفقیت پرسپولیس که به دو بازی کمتر در رده سوم ایستاده، امید خواهند داشت.

برای استقلال در بازی امروز شیخ دیاباته و داریوش شجاعیان به دلیل آسیب دیدگی حضور ندارند و به دلیل مسائل فنی هم فکری ترجیح داده که نام فرشید باقری در لیست حضور نداشته باشد. استقلال در هفته پیش آرش رضاوند را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و این هفته محرومی ندارد.

در چارچوب دروازه استقلال به احتمال بسیار زیاد محمد رشید مظاهری حضور خواهد داشت. سنگربانی که در مسابقه گذشته به ترکیب بازگشت از زمان نیمکت نشینی سیدحسین حسینی برای 11 بازی متوالی در چارچوب دروازه قرار داشت.

در خط دفاعی وریا غفوری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی و عارف غلامی 4 بازیکنی هستند که نسبت به عملکرد تیم در مسابقه گذشته شانس زیادی برای حضور در ترکیب دارند. محمد حسین مرادمند آسیب دیدگی‌اش به پایان رسیده و طی هفته اخیر هم در تمرینات گروهی حضور داشت پس امکان دارد او هم به ترکیب ملحق شود.

در بازی امروز قابل پیش بینی است که خط میانی به غیر از یک تغییر با دگرگونی همراه نشود؛ مهدی مهدی پور، بابک مرادی، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند چهار بازیکنی هستند که انتظار می‌رسد کمربند خط میانی را تکمیل کنند. رضاوند با پشت سر گذاشتن محرومیت به جای شجاعیان محروم به میدان خواهد رفت.

در خط حمله هم با توجه به آسیب دیدگی مجدد شیخ دیاباته مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری دو مهاجمی هستند که فعلا در اختیار کادرفنی هستند و برای حضور در ترکیب اصلی مورد اعتماد قرار دارند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برای مصاف با سپاهان اصفهان به شرح زیر است:

محمد رشید مظاهری، وریا غفوری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، مهدی مهدی پور، بابک مرادی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، امیرارسلان مطهری و مهدی قایدی

استقلال تهران سپاهان اصفهان ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی استقلال هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر