کد خبر: 1037665 A

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز درباره بازی با صنعت نفت آبادان گفت: فردا برای ما روزی حیاتی است و بازیکنان‌مان‌ می‌دانند کسب سه امتیاز از نان شب هم برای ماشین‌سازی واجب تر است.

به گزارش ایلنا، محمد سعید اخباری در نشست خبری پیش از رویارویی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: در هفته پایانی نیم فصل اول با تیم بسیار شایسته‌ای که تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوانان خوب را در اختیار دارد بازی می‌کنیم که در راس این تیم سید سیروس پورموسوی است. من افتخار شاگردی‌اش را داشتم و این مربی استادم است. حدود سه سال با پورموسوی همکاری کردم.

او ادامه داد: واقعا تیم صنعت نفت با شایستگی در جایگاه چهارم لیگ برتر قرار گرفته و خیلی چشم‌نواز بازی می‌کند. فردا برای ما روزی حیاتی است و بازیکنان‌مان‌می‌دانند کسب سه امتیاز از نان شب هم برای ماشین‌سازی واجب تر است. با وجود مصدومان، محرومان و تعدادی بازیکن سرماخورده‌ای که نتوانستند در تمرینات به ما اضافه شوند، محکوم به پیروزی هستیم و امیدوارم یک بازی بسیار خوب و جوانمردانه همراه با برد برای ماشین سازی ببینیم.

اخباری درباره برنامه‌اش برای کنترل خط هافبک صنعت نفت عنوان کرد: بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و در تمام خطوط خوب و شایسته‌ هستند. همیشه پورموسوی جوان‌های خوبی رو می‌کند و امسال هم طبق عادت همیشگی‌اش تیمی درست کرده که جوان‌های بااستعدادی دارد. سعی کرده‌ایم روی نقاط ضعف و قوت نفت کار کنیم و وجه مشترک هر دو تیم خوب بازی کردن است. قطعا بازی خوبی از کار درمی‌آید. برنامه‌هایی برای کنترل حریف داریم اما به دلیل مصدومان و محرومان‌مان تغییراتی در ترکیب داریم. برخی بازیکنان را هم به دلیل سرماخوردگی از تیم دور کردیم. شرایط ماشین‌سازی به شکلی است که برای ما تفاوتی ندارد حریف مان در کجای جدول است. وضعیت برای ما خیلی مهم است و سعی داریم با همت و غیرت بچه‌ها و تدابیر خودمان این مسابقه را ببریم.

ماشین سازی تبریز محمد سعید اخباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر