کد خبر: 1036955 A

آلومینیوم اراک بابت داوری بازی مقابل سایپا به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه آلومینیوم اراک در اطلاعیه خود درباره قضاوت امیر عرب براقی در دیدار مقابل سایپا که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اطلاعیه ای منتشر کرد: «باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک همواره احترام به همه ی ارکان فوتبال را وظیفه خود دانسته و همیشه بر حفظ حرمت ها و ضوابط تاکید ویژه ای دارد، اما گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می خورد که چاره ای جز دادخواهی برای حقوق تضییع شده باقی نمی گذارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ابتدای فصل تا به امروز از عملکرد برخی داوران و اشتباهات غیرعمد آنها متضرر شده و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.

در دیدار اخیر مقابل سایپا تهران نیز تیم فوتبال آلومینیوم از عملکرد داوری این دیدار ضربه جدی خورده است. در چندین صحنه شاهد اشتباهات تاثیرگذار تیم داوری بودیم که پیروزی را از تیم ما گرفت و گل صحیح‌ آلومینیوم به زعم کارشناسان داوری به اشتباه مردود اعلام شد. اسماعیل شریفات هم بدون دلیل با دریافت اخطار، از بازی بعدی مقابل نفت مسجد سلیمان محروم شد.

در این راستا،‌ باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک با ارسال نامه ای رسمی، شکایت خود را از داور دیدار با سایپا به فدراسیون فوتبال اعلام‌‌کرده است.»

سایپا لیگ برتر آلومینیوم اراک امیر عرب براقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر