کد خبر: 1036917 A

کاپیتان پرسپولیس در مورد گلزنی مقابل مس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی مدافع با تجربه  تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر موجب خوشحالی هواداران این تیم شد و با یک گل سه امتیازی موجب پیروزی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان شد.

او که هفته گذشته نیز زننده گل سه امتیازی تیمش با یک ضربه سر محکم در مصاف با تراکتور بود، در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی در واکنش به این سوال که سرخپوشان با دو پیروزی دیگر قهرمان نیم فصل خواهند شد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد:« ببنید اصلا اینطور نیست. باشگاه می خواهد بازیکن بگیرد. تمرکزش روی این کار است ولی باید تمرکزمان روی دو بازی آینده باشد تا کارهای دیگر. این بچه هایی که از ابتدای نیم فصل اول زحمت کشیده اند، تا به این جا تمام تلاششان را کرده اند تا به این جایگاه برسیم. الان هم باید تمرکزمان روی دو بازی آینده باشد نه کارهای دیگر.»

او در مورد واریز 10 درصد به حساب بازیکنان گفت و سید که از شرایط رضایت نداشت، گفت:« متاسفانه مشکلات زیاد است.»

از کاپیتان پرسپولیس در مورد مشکلات غذا نیز پرسیده شد و او ضمن تایید این موضوع بیان کرد:« این برای همه هست. اصلا در مورد غذا جای صحبت کردن نیست باید کلی صحبت کنیم.»

سیدجلال سپس در واکنش به این سوال که چرا باید این مشکلات برای تیمی نظیر پرسپولیس که 4 دوره اخیر قهرمان ایران بوده، وجود داشته باشد، عنوان کرد:« این چند سال است. در مورد مشکلات صحبت می شود.. ما در 4 سال گذشته 5 میلیون و 400 هزار دلار درآمدزایی کرده ایم.»

در پایان از سیدجلال حسینی در رابطه با گل سه امتیازی ای که زد پرسیدند و او خیلی کوتاه به این سوال واکنش نشان داد:« این کاری است که تمرین می کنیم. همیشه همین است. همه مدافعین روی ضربات ایستگاهی کار می کنند، من هم مثل مدافعان دیگر.

پرسپولیس سید جلال حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر