کد خبر: 1036900 A

معاون ورزشی تیم مس رفسنجان پس از شکست مقابل پرسپولیس پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، علی علیزاده پس از شکست تیم مس مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد، به تیم حریف تبریک می‌گویم. ما متاسفانه برای این مسابقه مصدوم داشتیم. بچه‌های ما به این بازی نرسیدند. دروازه‌بان و مدافع ما مصدوم بود. به پرسپولیس تبریک می‌گویم و این پیروزی حق آنها بود.

از عملکرد محمد ربیعی رضایت دارید؟ علیزاده در این خصوص گفت: صددرصد به امید خدا اگر بتوانیم قرارداد ایشان را تمدید هم خواهیم کرد. تیم ما تیم بسیار خوبی است، تازه در لیگ برتر حضور داریم و هدفمان این است که تیم را در لیگ حفظ کنیم. توکل به خدا فکر می‌کنم این کار را انجام می‌دهیم.

معاون ورزشی تیم مس درباره برنامه‌های نقل و انتقالاتی این تیم در زمستان گفت: یک بازی دیگر مانده و پس از این بازی صد در صد با کادرفنی و آقای ربیعی صحبت می‌کنیم. برنامه‌هایشان را اعلام می‌کنند و یکسری بازیکنان را به ما اعلام کرده‌اند. بعد از این بازی صحبت می‌کنیم، صد در صد تیم را تقویت می‌کنیم چون نیم فصل دوم خیلی با نیم فصل اول فرق دارد.

او درباره عملکرد داوری در این مسابقه همچنین گفت: داوری بازی بد نبود. صحنه‌های پنجاه پنجاه را به نفع پرسپولیس می‌زد. من خودم هم استقلال و پرسپولیس بازی کردم، طبیعی است که داوران به قول ما فوتبالی‌ها بیشتر به تیم‌های پایتخت حال می‌دهند! داور می‌توانست یک مقدار بیشتر مهربانانه برخورد کند. کاری به صحنه اخراج ندارم. همان اتفاقی که برای آقای کریم زاده افتاد برای فراز امامعلی ما هم افتاد و می توانست حداقل این کارت را به بازیکن پرسپولیس هم بدهد. ما احترام می‌گذاریم ولی می‌توانست با ما مهربانانه برخورد کند. به هر حال به دنبال توجیه شکست نیستیم. به تیم پرسپولیس تبریک می‌گوییم، مبارکشان باشد.

نفت مسجدسلیمان علی علیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر