کد خبر: 1036784 A

شهرخودرو برای نتیجه گیری بهتر در ادامه مسابقات لیگ برتر نیاز دارد تا خود را در فصل نقل و انتقالات تقویت کند.

به گزارش ایلنا، با حضور مهدی رحمتی روی نیمکت شهرخودرو این تیم شاهد تغییرات زیادی در بین بازیکنان خود بوده است به طوری که شهرخودرو در لیگ بیستم با ترکیب متفاوتی نسب به فصول گذشته به میدان رفته است و همین تغییرات باعث شده تا شهرخودرو نتواند نتایج مطلوبی را کسب کند و تا کسب 18 امتیاز در 14 بازی در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی قرار بگیرد.

شهرخودرو در اگرچه عملکرد قابل قبولی در خط حمله داشته است و با زدن 15 گل جز برترین خطوط حمله در لیگ بیستم است اما در مقابل در خط دفاع عملکرد ضعیفی از خود به ثبت رسانده است تا جایی که با خوردن 17 گل چهارمین خط ضعیف لیگ بیستم است. 

از همین رو با توجه به تغییرات فراوان مهدی رحمتی در خط دفاعی و عملکرد مدافعین این تیم به طور حتم مهدی رحمتی در نیم فصل دوم به دنبال جذب مدافع وسط برای تقویت خط دفاعی خود خواهد بود. در خط هافبک نیز با توجه به ترافیک بازیکنان به نظر نمی‌رسد این تیم بازیکنی را جذب کند. همچنین این تیم تنها در صورتی در خطر حمله دست به خرید خواهد زد که امین قاسمی نژاد از این تیم جدا شود.

همچنین 10 روزی می‌شود که شهرخودرو دیگر مسائل مالی و بدهی های این شرکت شده است که از همین رو برخی از مدیران این تیم بازداشت شده اند. 

لیگ برتر لیگ برتر ایران مهدی رحمتی نقل و انتقالات لیگ برتر ایران لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر