کد خبر: 1036597 A

در بازی معوقه از هفته نهم مسابقات لیگ برتر پرسپولیس به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در بازی معوقه از چارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه آزادی از ساعت 17 دو تیم پرسپولیس تهران و مس رفسنجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

شاگردان گل محمدی در حالی پای به این دیدار خواهند گذاشت که پس از شکست برابر آلومینیوم اراک در دو بازی اخیر خود برابر ماشین سازی تبریز و تراکتور تبریز موفق شدند به پیروزی برسند تا برای نخستین بار در لیگ بیستم در دو بازی متوالی به برد برسند. پرسپولیسی‌ها اکنون بعد از 12 بازی در مسابقات لیگ برتر با 5 برد 6 مساوی 1 باخت و کسب 21 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و در صورتی که موفق به شکست مس شود با یک پله صعود در رتبه سوم جدول قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس در این بازی درحالی پذیرای مس خواهد بود که با توجه به مصدومیت کنعانی زادگان در این دیدار همانند دو بازی قبلی کامیابی‌نیا در قلب خط دفاعی در کنار سید جلال حسینی قرار خواهد گرفت و حامد لک نیز به دلیل 4 اخطاره شدن در این بازی حضور نخواهد داشت تا رادوشوویچ بعد از مدت‌ها در درون قفس توری سرخ‌پوشان قرار بگیرد.

در مقابل مس رفسنجان درحالی به مصاف پرسپولیس می‌رود که در 13 بازی خود در مسابقات لیگ برتر موفق به کسب 5 پیروزی و 4 تساوی شده و در مقابل در 4 دیدار شکست خورده است و با 19 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارد. مس در 5 دیدار اخیر خود شکستی نداشته و آخرین شکست این تیم به هفته هشتم مسابقات لیگ برتر بر می‌گردد که با نتیجه 2 بر یک برابر سپاهان شکست خورد. مس در بازی‌های خارج از خانه خود تنها یک شکست داشته که آن هم به هفته اول مسابقات باز می‌گردد درجایی که با نتیجه 2 بر صفر در ورزشگاه آزادی به استقلال باخت و در سایر بازی‌های خارج از خانه خود موفق به ثبت 3 برد و 3 تساوی شده تا چهارمین تیم برتر لیگ بیستم در مسابقات خارج از خانه باشد.

پرسپولیس لیگ برتر مس رفسنجان پرسپولیس تهران لیگ برتر ایران لیگ خلیج فارس پرسپولیس و مس رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر