کد خبر: 1036518 A

باشگاه شهرخودرو در هفته های اخیر درگیر حواشی فراوانی شده است آن هم در صورتی که خبری از مالک فوتبالی این تیم نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در پایان لیگ بیستم علی رغم آنکه شهرخودرو کسب سهمیه آسیایی را از دست داده بود در کانون حواشی قرار داشت. اختلافات سهراب بختیاری زاده و مهدی رحمتی در هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم حواشی زیادی را رقم زد تا جایی که با نظر مدیران شهرخودرو بختیاری زاده از هدایت شهرخودرو برکنار شد و مهدی رحمتی سنگربان این تیم هدایت یوزهای مشهدی را در لیگ قهرمانان آسیا برعهده گرفت.

شهرخودرو که برای نخستین بار موفق شد سهمیه آسیایی را کسب کند پس از درخشش در پلی آف این مسابقات توانست جواز حضور در دور گروهی این مسابقات را کسب کند. اما با تغییرات انجام شده روی نیمکت این تیم و سیاست مدیران این تیم شهرخودرو تنها در مقابل الهلال موفق به کسب مساوی و یک امتیاز شده که با توجه به بحران کرونا در اردوی الهلال و کنار گذاشتن این تیم توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها امتیاز شهرخودرو در تاریخ لیگ قهرمانان بر باد رفت تا بدین ترتیب این تیم ضعیف ترین نتیجه یک تیم ایرانی در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند و در 4 بازی متحمل 4 شکست شود.

عنابی پوشان در لیگ بیستم با تغییرات زیادی روبه رو شدند از حضور کادر فنی جدید تا جدایی برخی بازیکنان و جذب بازیکنان جدید موجب شد تا شهرخودرو با شکل و شمایل جدیدی در مسابقات شرکت کند. با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بازیکنان جدید که نتوانستند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند جواز بازی در لیگ بیستم را کسب کردند. شهرخودر در هفته نخست با یک پیروزی پرگل برابر ماشین سازی توجه همگان را به خود جلب کرد اما رفته رفته این تیم روند سینوسی و بعضا نزولی را طی کرد که قطع به یقین یکی از عوامل مهم آن تغییرات زیاد در این تیم و در ادامه عدم ثبات در ترکیب شهرخودرو است.

یوزها درحالی تا هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر متحمل 6 شکست شدند که سال گذشته در پایان لیگ نوزدهم این تیم تنها در 8 بازی شکست خورد. اما حمیداوی و مدیران این تیم بارها اعلام کردند از کادرفنی حمایت خواهند کرد و چرا که مهدی رحمتی به آنها برنامه 3 ساله ای ارائه داده و مدیران این تیم به این برنامه پایبند هستند.

اما در هفته گذشته اعتراض جمعی که خود را مال باختگان شهرخودرو می نامیدند  و ماه های گذشته هر بار مقابل این شرکت یا محل دفتر باشگاه شهرخودرو و حتی چند باری مقابل فدراسیون فوتبال و ورزشگاه محل برگزاری بازی های شهرخودرو تجمع می کردند، نتیجه داد و با پیگیری دادستانی مشهد  دو نفر از اعضای هیات مدیره شهرخودرو توسط یکی از دستگاه های امنیتی بازداشت شده اند.

شایعه شد که دادستانی تهران به درپی بازداشت حمیداوی مالک شهرخودرو نیز بوده است که بعدها توسط این باشگاه تکذیب شد. اما به یک باره با حکم حمیداوی، جواد وطنخواه به عنوان نماینده تام الاختیار هیات مدیره و مدیرعامل و سرپرست مدیریتی این باشگاه منصوب گردید تا نگرانی ها در خصوص آینده شهرخودرو و مالکیت این تیم و سهمیه مشهدی ها در لیگ برتر بیشتر شود.

مشهدی ها که تجربه مشکلات و حواشی پدیده را تجربه کردند و گویا برای آنها عبرت شده است این بار بیکار ننشستن و در هفته جاری احسان اصولی رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی درحالی که تا پیش از این حواشی و اختلافات زیادی بین هیات فوتبال مشهد و شهرخودرو وجود داشت بر سر تمرینات این تیم حاضر شدند و با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم دیدار کردند.

این رفت و آمدها درحالی رخ می‌دهد که در سکوت خبری یک هفته‌ای می‌شود که خبری از حمیداوی ومالک شهرخودرو نیست و به نظر می‌رسد که مالک شهرخودرو بازداشت شده باشد. همچنین در نامه ای که باشگاه شهرخودرو برای وصول مطالبات خود بر سر انتقال یحیی گل محمدی به پرسپولیس داده است نام و نشانی از حمیدوای نیست آن هم درحالی  است که این مالک فوتبالی شهرخودرو همواره در راس اخبار و پیگیری اوضاع این تیم بوده است.

 

 

لیگ برتر حمیداوی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر