کد خبر: 1036484 A

کاپیتان ذوب آهن در مورد اتفاقات اخیر این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قاسم حدادی‌فر در خصوص دیدار مقابل سپاهان و شکست در این بازی اظهار داشت: بازی خیلی سختی مقابل سپاهان داشتیم بود و با وجود اینه این موضوع را می‌دانستیم با توجه به تمریناتی که داشتیم گمان می‌کردیم نتیجه بگیریم اما در ابتدای بازی روی یک صحنه غافلگیر شدیم و گل خوردیم و همان کار ما را خراب کرد. با این وجود در زمانی که قصد داشتیم به بازی برگردیم و باید گل می‌زدیم، گل خوردیم و 3 امتیاز حساس دیگر را از دست دادیم.

وی در مورد درگیری با محمدرضا خلعتبری در بازی هم گفت: این را باز هم می‌گویم که از محمدرضا خلعتبری عذرخواهی می‌کنم و همانطور که گفتم اگر چند رفیق صمیمی فوتبالی داشته باشم یکی از آن‌ها محمدرضا است. بعد از صحنه برخورد متوجه نشدم که خلعتبری با من برخورد کرده است و در جریان بازی و فشار شدیدی که داشتیم متوجه نشدم و بعد از متوجه شدن از هم عذرخواهی کردیم و موضوع خیلی مهمی نیست.

کاپیتان ذوب آهن در مورد برکناری رحمان رضایی هم توضیح داد: همیشه یک روی فوتبال این است که روزی می‌آیی و روی دیگرش این است که روزی باید بروی و این اتفاق در فوتبال طبیعی است. رحمان رضایی از روز اولی که هدایت تیم را بر عهده گرفت همه تلاش خودشان را انجام داد تا بتواند نتیجه بگیرد ولی این اتفاق رخ نداد که البته دلایل خاص خودش را دارد. در بازی‌های مهمی بابت اشتباهات داوری ضربه خوردیم و در بعضی از بازی‌ها هم از دقیقه نود به بعد گل خوردیم که اشتباهات خودمان هم در آن نقش داشت. متاسفانه فوتبال روی بدش را به ذوب‌آهن نشان داد. از همه زحمات رضایی در این مدت تشکر می‌کنم و او از مربیان آینده‌دار فوتبال است و در ادامه راه برایش آرزوی موفقیت دارم. خیلی از تیم‌ها از مربیان جوان استفاده کردند و نتیجه مثبتی گرفتند. باشگاه هم تصمیم گرفت از رحمان رضایی استفاده کند. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و رضایی برکنار شد ولی ما بازیکنان هم مقصر بودیم ولی وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد بیشترین انتقاد متوجه سرمربی می‌شود.

حدادی‌فر در مورد تغییرات مدیریتی و انتخاب سرمربی جدید هم گفت: در مدیریت قبلی باشگاه مسائلی وجود داشت که قابل کتمان نیست و به تیم هم ضربه زد. مدیریت قبلی با کادرفنی ارتباط خوبی نداشت و حالا مدیریت جدید امیدوارم بتواند حواشی را به خوبی جمع کند و تیم سرو سامان بگیرد. در مورد سرمربی جدید هم اطلاعی ندارم و فقط گزینه‌ها را از رسانه ها می‌خوانم و امیدوارم هرکس می‌آید بتواند نتیجه بگیرد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر