کد خبر: 1036450 A

امیدوارم به صدرنشینی تداوم ببخشیم

هافبک تیم استقلال تهران می‌گوید این تیم پتانسیل قهرمانی را دارد.

به گزارش ایلنا، استقلال با هدایت محمود فکری صدرنشین است اما انتقادات به نحوه بازی تیم او زیاد است و حتی برخی هواداران این تیم پایتخت نشین به آن اشاره دارند.  مهدی مهدی پور، هافبک استقلال که به تازگی خودش را بیشتر در میدان فیکس می‌بیندحل مشکلات جانبی را کلید موفق آبی پوشان می‌داند.

اوضاع تمرینات تیم برای بازی مقابل سپاهان چطور است؟ 

شرایط تیم خوب است تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و خوشبختانه در جدول هم اوضاع خوبی داریم. تمام تمرکز کادرفنی روی کار تیم است و البته یکسری مشکلات جانبی داریم که درون تیمی است و باید حل شود. امیدوارم به صدرنشینی خودمان تداوم ببخشیم. 

این روزها به یکی از مهره‌های ثابت در تفکرات فکری تبدیل شده ای؟ 

قطعا بازی کردن در استقلال برای هر بازیکنی افتخار بزرگی است و من هم از وقتی که به این تیم آمدم تنها هدفم کمک به آن بوده است تا بتوانم بازیکنی تاثیرگذار باشم. با این طرز فکر قطعا بازی کردن یا نکردنم نمی‌تواند در مقابل نتیجه گیری تیم مهم باشد. هرکجا کادرفنی لازم بداند به تیم کمک خواهم کرد و اگر نظر این باشد که بازی نکنم بدون شک مابقی بچه‌ها به تیم برای رسیدن استقلال به اهدافش کمک می‌کنند. 

استقلال صدرنشین است اما چرا انتقاد به تیم فکری این اندازه زیاد است؟ 

در این مدت کاملا به این موضوع پی برده ام که یکسری چه سهوا و چه عمدتا برای استقلال مشکل به وجود می‌آورند که این مسائل واقعا ما را اذیت می‌کند. به عنوان یک تازه وارد فشار زیادی را روی خودم و تیم احساس می‌کنم. در این میان یکسری از هواداران را داریم که با توجه به نتایج چند سال گذشته و شرایط خاصی که تیم داشته صبرشان لبریز شده و دیگر تحمل اتفاقات سال‌های قبل را ندارند و تنها قهرمانی آن‌ها را قانع می‌کند. یکسری هم هستند که با هدف خاصی به دنبال به حاشیه بردن به استقلال هستند. 

 امیدوار به قهرمانی این استقلال هستی؟ 

چرا که نه! واقعا تیم فوق العاده خوبی داریم و هرکس از بیرون استقلال را می‌بیند معتقد است که پتانسیل قهرمانی در لیگ و درخشش در آسیا را دارد. به همین خاطر واقعا دلیل برخی اعتراض‌ها را وقتی این تیم در صدر جدول است و کار را بهتر از بقیه تیم‌ها پیش برده، متوجه نمی‌شوم. اگر ما فوتبال خوبی بازی نمی‌کنیم قطعا تیم‌های پایین تر از ما هم این شرایط را دارند چون اگر بهتر از ما بودند الان استقلال صدرنشین نبود. شک نکنید همان مشکلات جانبی که گفتم ممکن است تیم ما را از نظر روحی و روانی بهم بریزد وگرنه ما پتانسیل شاد کردن هواداران را با قهرمانی داریم. در دو هفته گذشته یک مقدار بدشانسی گریبان تیم را گرفت و می‌توانستیم نتایج بهتری می‌گرفتیم تا اختلاف مان با رقبا بیشتر شود. با این حال چیزی از دست نداده‌ایم و امیدوارم در هفته‌های آینده با کسب نتایج دلخواه به خواسته کادرفنی و هواداران عمل کنیم.

 

استقلال تهران محمود فکری مهدی مهدی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر